Членови кои реагирале на порака #6

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   sneui

   37
   • Мислења
    1.471
   • Поени од реакции
    1.241
   • Поени
    135
  2. Ми се допаѓа

   karan

   бивш поет, плукач, вљубеник во слободата од Зубово Крушје
   • Мислења
    3.522
   • Поени од реакции
    2.512
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom