Членови кои реагирале на порака #21

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   The Savior

   Is with me
   • Мислења
    4.770
   • Поени од реакции
    9.372
   • Поени
    180
  2. Ми се допаѓа

   TwiNNeR

   Повеќе читам, помалку пишувам
   • Мислења
    179
   • Поени од реакции
    100
   • Поени
    90
  3. Ми се допаѓа

   Imperatorot

   • Мислења
    1.323
   • Поени од реакции
    3.317
   • Поени
    175
  4. Хаха

   The xx

   Russia state-affiliated bot. ☑️
   • Мислења
    6.411
   • Поени од реакции
    12.152
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom