Членови кои реагирале на порака #23355

Сите (2) Тажно Тажно (2)

  1. Тажно

   bitolcanec_1

   ветеран од златното време од Bitola
   • Мислења
    707
   • Поени од реакции
    1.221
   • Поени
    155
  2. Тажно

   Пеце

   Пелистер-Битола
   • Мислења
    4.249
   • Поени од реакции
    5.023
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom