Recent Content by zokizoze

 1. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Еј неможам да ве разберам со муабетиве, 50 мил биле многу за Рафиња. Епа дај тогаш да се ослониме на Дембеле кој може прв натпревар 7 минута да се повреди и цела сезона да ја пропушти. Ансу фати и тој сезона и пол повреден е. Топ играч е Рафиња, кладба правам дека ќе ни биде еден од подобрите...
 2. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Абе реално никој од фановите односно ретко некој што сака 35 годишен играч да купи Барса, ама страшна статистика има Лева 200 гола има дадено за 5 сезони и може инстант да го крене тимот на едно повисоко ниво. Нека го земат Лева ама нека не продаваат млади играчи како Френки на сметка на тоа.
 3. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Френки најверојатно во Манчестер Јунајтед. Штета, не дека нешто ептен ги оправда очекувањата ама е еден од ретките во тимот кој вреди како играч. Глуп потег на управата е ова.
 4. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Левандовски август прави 34 години и на таа возраст да му лупнеш договор на три години кој ке зема по 10 мил годишна плата е ултра глуп потег. Колку и да е добар Лева, стар е и годините ќе го направат своето. Не ми се свиѓа трансферов ама ич.
 5. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Нека го извади овој Гарсија под итно, каква превара од играч за 10 мин три грешки направи.
 6. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Како да не се радуваш на вакви утакмици, за вакви утакмици се живее. Ова беше еден од најголемите пресврти во историјата на фудбалот и ќе се памети и после 50 години а не да правиме анализи и претпоставки што ќе беше сега да не се случеше тоа...... Да имаше бабата к.р ќе беше дедо работава.
 7. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Овој Гарсија за Барса Б не е, слепец
 8. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Купов ќе го даваат на Арена или Спортклуб?
 9. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Динамо Киев ќе не извади :свиркам:
 10. zokizoze

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ooooo Harry Maguireeeeeee
 11. zokizoze

  Nintendo

  Menuvam The witcher 3 wild hunt- complete edition za druga nintendo switch igra.
 12. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Roberto se vrati od povreda I titula ne kosta. Kreten
 13. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Seriozen si za Pedri? Pedri od utakmica vo utakmica sve poveke iznenaduva kolku dobro I stabilno igra a ti vikas slabo igral. Otkritie na sezonata e Pedri.
 14. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Da Im ebam sve na A1 sto go skinaa sportklub :mad: . Pustajte strimovi, sopkasti ve zamoluvam.
 15. zokizoze

  Фан Клуб: Барселона

  Nekoj dobar stream nekoj da spodeli?
На врв Bottom