Recent Content by x_X_x^^

 1. x_X_x^^

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  Здраво екипа. Сакам да купам велосипед. Ќе ве молам за мислење за овој модел. Цената му е 37500 во денари. https://bgbike.bg/ORYX-NINE-C18-29 Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 2. x_X_x^^

  Криптовалути - Генерална дискусија

  Имам јас купувано на бинанс со виза картица од нлб и супер си иде. Ти праќат смс со код за сигурност и по внесување си минува трансакција. Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 3. x_X_x^^

  PayPal (официјална тема)

  Здраво дечки. Некој кој може да ми извади кеш од пејпал нека ме контактира во дм. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 4. x_X_x^^

  Adobe Illustrator-ваши креации

  Мои дизајни на логоа .
 5. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  ne mozam da se setam koga posleden pat nasive napagjaci dadoa gol od igra. Mnogu loso... Kako sto ja pocnaa mislam deka i ovoj natprevar nema da go imam toa zadovolstvo. Za dzeko moe mislenje e deka nema kondicija covekot. Aj da ne go tupam mn. Pozdrav romanisti. P.s za ng zakam dedo mraz da go...
 6. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Samo da ne ni se sluci landkata so baern... Forza
 7. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Tesko ke e bez dzeko, se nadevam dek salah ke prodilzi so golivite. Inace mn mi e kjef za 13kata na milan. Stolbit od odbranata padnal na provikacii.
 8. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Dupka vo sredina sakas da imame :)
 9. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Може ќе ме демантира у второ полувреме, според мене треба промена на тренер.
 10. x_X_x^^

  Продавам, купувам, менувам...

  nvidia 8800gt - palit - 2300den
 11. x_X_x^^

  Фан Клуб: Рома

  Секој натпревар се послабо и послабо. Ме нервира...
 12. x_X_x^^

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Значи тражам механичар и идам да видиме што ќе биде. Фала на одговорот. Ќе пишам утре што сум направил. Поздрав
 13. x_X_x^^

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Газдата го знам, ми ја покажа на скика каква е во италија и таква стигна денес. Удрена е малку кај багажникот ама тоа не е страшно. Километражата е таа само ти викам проблем ми е во тоа како да проверам дали моторот е добар и да ја земам. Кога го видов моторот дека има уље околу капачето малку...
 14. x_X_x^^

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Колата има 130 000 поминато, кога кје се извади шипката мислам дека немаше чад, инаку моторот се тресе ми рекоа дека тоа е поради тоа што е со 3 клипа, инаку стабилно работи. Сабале треба да идам и да одлучам конечно дали да го земам па ако може да ми дадеш некој совет. Фала.
 15. x_X_x^^

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Здраво, имам едно прашање. Денес гледан едно поло 1.4 тди 2002 година, кога го отворив моторот не беше чистен а капачето и малку околу него беше испрлано од уље. Па ако може да ми кажете дали тоа значи дека моторот не е како што треба? Изгледаше вака нешто само со амлку повеќе уље околу...
На врв Bottom