Recent Content by Woops

 1. W

  Гуми (пневматици)

  Ги возам на автомобил со 180 HP со години (4 летни, 4 зимски). Никаков проблем, дури ни на големи брзини.
 2. W

  Гуми (пневматици)

  Од буџет варијанта само Nexen. Малку поскапи Sava (посебно зимски)
 3. W

  Станови во Скопје, совети за купување.

  Некој искуство со Porta Inzenering? Зградата кај Тобако
 4. W

  Криптовалути - Генерална дискусија

  Има некој искуство со bitcoinup.io? Вреди да се инвестира?
 5. W

  Пазарете се тука!

  Продавам Самсунг А5 2017. Телефонот е како нов, користен само со заштитна маска и стакло. Купен од Т-Мобиле. Цена 8500ден. Продавам Хуавеи П8 Лите. Многу добро сочуван, купен од Т-Мобиле. Цена 3500ден.
 6. W

  Купувам Google Ads Користени Акаунти

  Google Adwords, ne Adsense taka?
 7. W

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Знае некој дали на оптичкиот интернет T-Home IP адресата е статичка или динамична? И ако е динамична дали воопшто има опција да се доплати за статична?
 8. W

  Сајтови и контакти за посредништво за работа во странство

  Малку оф топик, дали некој знае некој сајт форум или слично со огласи за работа од ИТ сектор во државите низ Европа (Германија, Швајцарија, Норвешка, Шведска па и Словенија)? Дали има некој искуство или знаење дали може да се аплицира до Мкд пасош и барање на работна виза? Благодарам
 9. W

  Работа и документи за програмер во странство???

  Малку оф топик, дали некој знае некој сајт форум или слично со огласи за работа од ИТ сектор во државите низ Европа (Германија, Швајцарија, Норвешка, Шведска па и Словенија)? Дали има некој искуство или знаење дали може да се аплицира до Мкд пасош и барање на работна виза? Благодарам
 10. W

  Работа во странство

  Малку оф топик, дали некој знае некој сајт форум или слично со огласи за работа од ИТ сектор во државите низ Европа (Германија, Швајцарија, Норвешка, Шведска па и Словенија)? Дали има некој искуство или знаење дали може да се аплицира до Мкд пасош и барање на работна виза? Благодарам
 11. W

  Роналдо vs Меси

  Ама да си глуп, глуп си. Хехеххехе
 12. W

  Дали би војувале за нашата земја ?

  Хахахаххаа никадддддддддд
 13. W

  Исчезнати лица

  https://zase.mk/articles/373475/za-zhal-majkata-na-pino-imashe-pravo
 14. W

  Бегство од Македонија

  Сето тоа со 40.000 ден плата во Македонија? Хахахах... 140.000 ден можда си мислел
 15. W

  Словенија

  Со 200-250 нема шанси. Плус кириите се секоја година поскапи. 300 најмалку за најскромен живот.
На врв Bottom