vojkan88

Роденден
19 јануари 1988 (Возраст: 35)

Трофеи

 1. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 2. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 3. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 4. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 5. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 6. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom