Recent Content by voah

 1. V

  Sex vo trojka

  Какви се типови држе оваа наша мала Прекрасна земја... Жал ми е за девојката што ја отвори темата ... Се надевам надвор од форумот доби ПП затоа што тука само искомплексирани типови пишуваат... Ако ти е желба не се откажувај од идеата... Пробувајте нови работи доколку имате можности Животот е...
 2. V

  Sex vo trojka

  Девојката колку што сватив има желба за секс со уште една девојка и дечко и? Не ви ги разбирам коментарите .... Еее на форум пишела помош бара- совет бара... Ами за што служат форумите? За манијачење? Ако има некој да и даде предлог или совет нека и напише нешто корисно или Воопшто нека не...
 3. V

  Емиграција во Канада

  Мене ме заклаа така за австралија , ни ги земаа парите и чао.... Мене и на уште 2000 луѓе по 500 евра и човекот си избега од богданци беше моронот со канцеларии кај хрватска Амбасада... И правец јужна африка... Сега да дознаам дека е тука ... Ке му се одмиле животот. ПАРИ УНАПРЕД НИКОГАШ...
 4. V

  Закон за поводник и заштитна маска

  Ке ја разлистам...дај боже да сме на иста страна :)
 5. V

  Закон за поводник и заштитна маска

  Ааа на приватен си затоа ти вака пишеш на форуми ...:) iPad Air
 6. V

  Закон за поводник и заштитна маска

  Срекен пат.... Што си видел во живо...дека таму кучињата ја знаат азбуката... Ајде побрзо завршувај земај диплома....те молам Среќа што кај нас сега лесно се земаат дипломи..:)
 7. V

  Закон за поводник и заштитна маска

  Хахах не заебавај стварно... Може маските ги измислија во македонија... Таму кучињата ги третираат како луѓе ги учат како да поминуваат на семафор,азбука итн... Хаха Ако нема политика не ја споменувајте мојата држава ...ако не во одговара тука одете во швајцарија...па кучето ако ви залае после...
 8. V

  Закон за поводник и заштитна маска

  И сега доколку според тебе нашата држава не е нормална што треба? Денес е демократија , земај пасошот и правец во Нормалните држави... Ама таму од врата кога ке испаднеш а немаш маска оп казна во нормалните држави има камери и на крај на месец фактурче со 10 казни...:) Али кога сте таму тоа е...
 9. V

  Закон за поводник и заштитна маска

  И сега според тебе што е правилото да се носат маски или не...? Ако и другото куче носеше маска ке се случеше ли тоа? Едноставно нели... А замисли тоа куче што нема маска или слично да му се нафрли на некоие дете... Маска за сите и тоа 1000 евра казна за тие што немаат.... Тогаш нема да се...
 10. V

  Nokia Lumia 1020 во Македонија

  Ха ха ок така нека биде... Погледни само колку време му треба за фокусот на цветот ама ако уживај штом така мислиш... http://youtu.be/oSU1QfeiBCo Sent from my iPad Air
 11. V

  Nokia Lumia 1020 во Македонија

  Хаха значи ако снима 4к тоа значи дека има подобро видеоа а :)... Уште колку работи влијаат за добро видео ехеее... Реалност на бои, брз фокус, повеке фрејмови да нема сецкање,помалку ноис во потемни средини,квалитетен звук...пример нокиа 1520 и 930 имаат опција за сараунд звук 5.1со еден збор...
 12. V

  Закон за поводник и заштитна маска

  Тука е разликата пријателе што пробуваш да се направиш паметен... И да ме застанеше ке му кажев неможам... А ти ??? Знаеш да разговараш со кучиња? Кучето ми се фрли во нозете има разлика додека жената се клештеше... Да и се фрлеше на керка ми тука веке се ке беше поинаку и за кучето и за...
 13. V

  Закон за поводник и заштитна маска

  Хрррр на место ги линчувам и двајцата и сопственикот и кучето.... За жал кај нас кога човекот ке се одбрани од кучето ...ке се јават оние за заштита на животните и ке држат предавања за морална одговорност... Искрено мое дете да нападне куче и ако го убијам кучето после тоа и да се јават оние од...
 14. V

  Храна за кучиња

  Давај му само чисто месо јагнешко, телешко или од ној така кучето ке биде топ... :) Sent from my iPad Air
 15. V

  Windows Phone Apps/Games

  Немаш блиц на него и не отчекувај ништо спектакуларно... Не ме сваќај погрешно но џабе ти се апликации... Може ке добиеш добри денски слики,ама навечер :(... Иначе нокија камерата е закон...малку е спора но тоа сега ке се промени кај 1520 и 930 со новиот деним апдејт...за 1-2 месеци.. Позз
На врв Bottom