Recent Content by VladeD12

 1. V

  Koj vi se omileni borci (K1, Boxing, Mma)

  https://youtu.be/ZdD6zQc7EvU
 2. V

  НБА Сезона 2017-2018

  https://m.facebook.com/charlieluster10/posts/433499887233246
 3. V

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Здраво нов сум на форумот ќе ве молам за совет,на рено меган 1.4 16v сношти кога ја паркирав ми сигнализира со звук мислев дека е за рачната нешто,утрово одам да ја палам нема воопшто струја ни контакт ништо,пробав со помош со кабли повторно ми сигнализира нешто ,шо можи да е проблемот??
На врв Bottom