Recent Content by viktor!

 1. V

  Какво сирење јадете?

  Сега се прашувам дали и другите нивни производи се "домашни".
 2. V

  Прашања до Атеистите II

  https://youtu.be/-suvkwNYSQo
 3. V

  Храна за кучиња

  Здраво, знаете ли кој е увозник на Фармина ?
 4. V

  LCD телевизори

  Добро утро. Ваше мислење за овој модел? https://www.neptun.mk/categories/TV_AUDIO_VIDEO/televizori/SONY-KD-55-XF-9005-BAEP
 5. V

  OnePlus X

  хахахах Тотална спротивност се случи од коментаров :D
 6. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 7. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Секој голем клуб со аспирации и со компетентни луѓе би го завршиле трансферот за 15 минути. Ова што се случува во Јунајтед е траги-комедија.
 8. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 9. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 10. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 11. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Според тоа што го прочитав Риаола и татко му сакале процент од идната продажба и плус некој милион од сегашното потпишување.
 12. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  И така не ни требаше напаѓач, туку среден ред.
 13. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://www.youtube.com/watch?v=wyVFGToyyks
 14. V

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://talksport.com/football/640808/james-maddison-leicester-city-new-contract-premier-league/
 15. V

  Повраток на ДДВ за физички лица? (Мој ДДВ)

  Зошто не можам да повлечам сметки од јули месец. Да нема некој рок за повлечување?
На врв Bottom