Vassiriki's latest activity

 • Vassiriki
  Предлог за инвертер за квадратура од 40м2 дневна, гледав Gree 5.5 негде 50.000 ден, предлог?
 • Vassiriki
  Пишав пред некое време, сега пак да побарам некој совет. У Куманово, ко што знаете има две општински лиги Четврта и Петта или тука ги...
 • Vassiriki
  Vassiriki одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Штета не отиде Де Лихт у Барса, може ќе го соберевме Умтити некако...
 • Vassiriki
  Vassiriki реагираше на објавата на Клипче во темата Wimbledon 2019 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  На 38 години човекот изигра 5 сета, 5 саати против еден маестрален Новак Џоковиќ ама на Кајгана форумот некој ќе пише да не стапнел на...
На врв Bottom