Van Damme's latest activity

 • V
  Van Damme одговори на темата Converse All Star продавници.
  А кажете ми дали некој знае која е официјална продавница за Jordan (џорданки) патики ?
 • V
  Van Damme одговори на темата Рамна Земја?.
  Xo xo xo :D
 • V
  Van Damme одговори на темата Рамна Земја?.
  @Red Zurla уште брат ќорејш од читање за рамна земја. Абе оди малд си нека те интересираат други работи, живеј. Што се замараш што си...
 • V
  Van Damme реагираше на објавата на Гард во темата М4 smart bracelet (Smart narukvica) со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Имам 5ка, трае по 14 дена без проблем. Цел ден ми е при рака, додека спијам ми мере пулс. Плус редовно вежбам со него. Ако не вежбаш...
 • V
  Van Damme реагираше на објавата на Anon во темата М4 smart bracelet (Smart narukvica) со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Јас имам Mi band 3 и сум немал никакви проблеми со конекции. Батеријата ми трае некаде 2 недели. Новиве дека екранот е во боја и имаат...
 • V
  Van Damme одговори на темата М4 smart bracelet (Smart narukvica).
  Добро, не е скапо и Mi Band 5, може да купам од него. Само кажими колку батерија трае? Дали е сосема солидно, и дали работи на сите...
 • V
  Van Damme започна нова тема.
  Здраво, ме интересира дали некој има од оваа наруквица. Дали вреди да се купи, кои сепозитвните страни, кои негативните. Дали сте...
  • 20190711114749_38726.jpg
 • V
  Van Damme одговори на темата Converse All Star продавници.
  Што врска има тоа ако продавницата ја држи Албанец?
 • V
  Van Damme одговори на темата Converse All Star продавници.
  Фала ти другар :) 1633208135 Фала
 • V
  Van Damme започна нова тема.
  Здраво на сите форумџии. Ме интересира каде низ Македонија , или конкретно во Скопје има официјална продавница од Converse All star...
На врв Bottom