total's latest activity

 • total
  total одговори на темата Формула 1 - сезона 2021.
  Чеко... :pos: Потсетуван секој круг, да не заборави случајно :facepalm:
  • Cheko.jpg
 • total
  total реагираше на објавата на Комита Ултрас во темата Формула 1 - сезона 2021 со Вау Вау.
  Уф каков викенд беше ова немате претстава... еве ме тазе вратен од Истанбул па да споделам импресии. Јас од Прага и 4ца другари од...
 • total
  total одговори на темата Формула 1 - сезона 2021.
  Нема шанси да го помини Макс, надркан е на црниот, во истиот момент кога ке го поминува, овај ке му се качи повторно како во Монца :drk:
 • total
  total реагираше на објавата на Комита Ултрас во темата Формула 1 - сезона 2021 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Од утре сме во Истанбул, ако има некој за дружба деновиве пишете.
 • total
  total одговори на темата Летување во Грција.
  PLF формулар
 • total
  total реагираше на објавата на Хептаграм XI во темата Фото хумор и интересни фотки! со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  И би петок - ден први, Октомври. :)
 • total
  total одговори на темата Формула 1 - сезона 2021.
  Друже, Верстапен со свежи гуми заглави зад Рикиардо кој имаше 4-5 круга возени
  • Race.jpg
 • total
  total одговори на темата Формула 1 - сезона 2021.
  И Верстапен заглави позади истиот тој Рикиардо, па го помина благодарение на боксот, и него ли не го бива?
 • total
  total одговори на темата Формула 1 - сезона 2021.
  Па тоа велам, не дека ги бранам Мерцедес ама тешко е вероватно до толку некој тим ниско да падни а и да е така Ботас не може да го...
 • total
  total одговори на темата Формула 1 - сезона 2021.
  МБ Лузери, ако е тактика, нема да им функционира за блокирање на Макс, па Ботас е побрз од Макс на оваа патека и со овај болид....
 • total
  total одговори на темата Формула 1 - сезона 2021.
  Не верувам дека Макс е причината за промената кај Ботас, на Мерцедес им се потребни бодови за конструкторската титула а се покажа дека...
 • total
  total одговори на темата Формула 1 - сезона 2021.
  Италијанските таблоиди шпекулираат дека по неуспешните квалификации кај Хамилтон е можно да променат погонска единица и тој да стартува...
 • total
  total реагираше на објавата на bijons во темата Фото хумор и интересни фотки! со Хаха Хаха.
 • total
  total реагираше на објавата на mkgunner во темата Формула 1 - сезона 2021 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Е што да коментирам за трка што не се извозела а биле доделени бодови? Не е тоа доволен коментар сам по себе? Брука од епски размери...
 • total
  total реагираше на објавата на Black Knight во темата Формула 1 - сезона 2021 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Во Австрија беше туркањето од патека против Леклер, ако не се лажам. Реално не дека е цвеќе за мирисање Макс, ама со сите задкулисни...
На врв Bottom