Recent Content by tobi

 1. tobi

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Здраво, веројатно има одговор тука ама бидејќи сум мрза и готован се надевам дека некој ќе се сожали и ќе одговори. Висок сум 190cm ама сум многу слаб, имам едвај 78-80kg, почнав да одам во теретана пред 2 месеца ама поради тоа што не сум во можност да одам секој ден (гледам најмногу 3 пати...
 2. tobi

  Дежурна Ординација! #2

  @Ron Burgundy Па, педерски е. @bijons Како што реков, скоро година дена ми стои, штом до сега не исчезна..
 3. tobi

  Дежурна Ординација! #2

  @bijons Мене ми е за да го тргнам засекогаш, да го отстранам, ама изгледа неизводливо е, инаку баш такво ми е како на првата слика. Не можам инаку цело време да се замарам на секое излегување пудра да ставам, а и не сакам, и да нема друг начин, пудра не ставам. Ми имаше излезено тоа такво за...
 4. tobi

  Сите кои игравме САМП

  Имам играно период 2010-2013/14 со неколку паузи помеѓу... 10 год. поминале.. ватафак
 5. tobi

  Дежурна Ординација! #2

  не се разбирам затоа прашав, се извинувам за мојата игнорантност. ама пудра? не фала, машко сум
 6. tobi

  Дежурна Ординација! #2

  не шљапај глупости, ако не можеш да помогнеш не пишувај ништо, да ми беше за заебанција немаше да прашувам тука на форумот воопшто
 7. tobi

  Дежурна Ординација! #2

  Имам испукан капилар скоро година дена, се наоѓа на десната страна од носот под окото (поблиску е до носот), да не знае некој како можам да го тргнам? Треба да се мачка со нешто или..? Како мала точка е ама бидејќи е црвена, боде у очи, се приметува..
 8. tobi

  Зошто сте сами?

  ne bese prasanje
 9. tobi

  Зошто сте сами?

  zasto sum glup
 10. tobi

  Една рап трака дневно

 11. tobi

  Една рап трака дневно

 12. tobi

  Една рап трака дневно

 13. tobi

  Една рап трака дневно

 14. tobi

  Една рап трака дневно

На врв Bottom