Recent Content by **The Beauty**

 1. **The Beauty**

  Што би избрале, карактер или убавина?

  Убавината ми е битна, меѓутоа карактерот ми е пресуден.. Без карактер каков што ми треба може само да ми се свиѓа, а мајка му нека го сака...:pipi:
 2. **The Beauty**

  Сонови, толкување на сонови

  Леле ја не можам више да сонувам... Сонував како сум трудна и наеднаш во рацете држев машко бебе. Мајка ми и баба ми на денот на моето пораѓање отишле во Виена, и дедо ми и татко ми биле со мене... Втор сон: Имав рани со гној по целото тело, а мајка ми кога ме виде ми кажа дека не ми е ништо и...
 3. **The Beauty**

  Конечно сфатив дека...

  . . . е крајно време да сфатам што сакам од животов, и да се средам. Барем тоа можам, од мене зависи.:pipi:
 4. **The Beauty**

  Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

  Ама збориме само за мување така? За некој рандом тип, што може и да не дознаам дали уопште има девојка, и што уопште не ми значи ниту пак ме интересира кај ке заврши на крајот на вечерта, или па со кој ја почнал. . . За мување на подолги стази и за врска мн јасно дека ако има девојка нема да...
 5. **The Beauty**

  Дали би продолжиле со врска во која само сексот го "бива"?

  А што ми вреди добриот секс, кога останатото време го поминувам у нервози и оправање криви дрини... Би пробала да го зачувам како фак френд, а ако не успее здравје, не е единствениот што е добар во кревет...:pipi:
 6. **The Beauty**

  Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

  Би се мувала. . . Он има девојка, нека си размислува самиот што прави. .
 7. **The Beauty**

  Правиот/вистинскиот момент?

  Има само момент, од мене зависи дали ќе го искористам или не. :pipi:
 8. **The Beauty**

  Дали сте плачеле за вашата љубов?

  Па да де, мн јасно дека сум плачела. Човек сум, имам емоции,ми значел, ќе се случи нешто, ќе се изнаплачам и пак јово наново. Не гледам ништо страшно тука...:pipi:
 9. **The Beauty**

  Денов е совршен за...

  Совршен за оптимизам, нескафе, кутија цигари, и не правење ништо...
 10. **The Beauty**

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Си идеш утре..... Да не бевме толку добри глумци, и гордоста да ни дозволеше да кажеме некои нешта, поинакви ќе беа работите... Како и да е, се гледаме во јануари.... Се надевам
 11. **The Beauty**

  Апел за подобро утре

  После Кен Лее ти си вториот што успеал да ме насмее со трескање глупости...:vozbud:
 12. **The Beauty**

  Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

  Досаден си, не сакам да идам со тебе. Од "фините" си..:nesvest:
 13. **The Beauty**

  *цензура* во здрав мозок

  Оф: Луѓе, шо го замарате човекот во ниедно време?:toe: Он: Често јас сум била таа што ги е*е луѓето во здрав мозок, и не ми требало никогаш посебна причина за тоа. Досадно ми било, и тој човек ми е антипатичен, и одма станува интересно. Дебилно е знам, али посилно е од мене. Прифаќам и такви...
 14. **The Beauty**

  Што ви недостига од детството?

  A Мустафа и флипери? Мене ми недостигаат... Ја вртев со 5 жетончиња:pipi: И штрумфови и Грашкоград ми недостигаат
 15. **The Beauty**

  Што ви се допаѓа кај членот над вас?

  Годините...:smir: П.С. Педофилија?
На врв Bottom