Recent Content by Teknologix

 1. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тргна работава. Челзи и Ливерпул - следни за "отстрел". [emoji846] #ToTheTop
 2. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Напорни им биле тренинзите? Со лабави тренинзи во Англија нема што да бараш! Ги видовте ли Рашфорд и Бруно? Не можат воздух да земат, губат дуел по дуел. А, "им работи вилицата" пред камери, по социјални мрежи. Дела на терен треба, не зборови, дечки! Мислам дека Рагник намерно го...
 3. Teknologix

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Од кој период / година е песната? Има вокали или е само инструментал? Има соработка со друг продуцент на песната или Марк е сам? Ако ти текнува на дел од песната, сними се (види погоре), и сподели го аудио фајлот.
 4. Teknologix

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Да не е... Mr. Oizo - Flat Beat ? https://youtu.be/qmsbP13xu6k Ако не е, пиши нешто повеќе за песната. На пр. какви вокали има (машки или женски), на кој јазик се вокалите (англиски, шпански...), се сеќаваш ли на нешто од видео спотот, итн...
 5. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Уште натпреварот не почнат... Фергусон го вади телефонот од џеб, и проверува што се пишува на Кајгана М.Ј. фан форум. Поздрав, Алекс! [emoji846]
 6. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  За ова ли што го прикажаа вечерва чекавме 2 недели?! Според прикажаното на терен, се' освен Де Геа и Кавани треба да оди на трансфер листа во јануари. Пушти млади момци да трчаат, да се борат за место во прв тим...
 7. Teknologix

  Заработка на интернет (официјална тема)

  Штом те бива за спамирање - веројатно би можел да менаџираш профили и страници на социјалните мрежи. Барај локални и странски бизниси, и понуди им се да им ги уредуваш профилите на месечна основа (текстови, фотографии, линкови...). Препорачливо е да им прикажеш портфолио / пример дека веќе го...
 8. Teknologix

  Заработка на интернет (официјална тема)

  Какви вештини поседуваш? Што знаеш да правиш на компјутер, со раце, и слично?
 9. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Што "навистина" се случувало во соблекувална, на полувреме vs. Аталанта... "To summarise, Ole played the Europa League anthem in the dressing room, it scared Ronaldo so much he turned 26 again." [emoji846] (коментар под едно видео за Man Utd на YouTube)
 10. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Па, и нас некогаш сонце да не огрее. [emoji6] BTW, коментаторите на натпреварот беа ко од МТВ да зеле случајни минувачи на улица, и ги ставиле во студио, пред микрофон. [emoji846]
 11. Teknologix

  Интернет заработка...

  Реклами можеш да ставиш и при 1,000 посети / месец, и при 10,000 и при 50,000+. Зависи каква ти е веб страната, какви се рекламите, со кои сервиси соработуваш, итн... Со копирана веб содржина ништо не правиш.
 12. Teknologix

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Од каде е бендот? Членови (машки / женски)? На кој јазик пеат? Песните, во кој музички жанр / жанрови спаѓаат?
 13. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сакате финале - ете Ви финале. Да правиме место (во витрините) за нов пехар? [emoji6]
 14. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тогаш нафтата се' уште не беше измислена. [emoji6]
 15. Teknologix

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ги фативме на кондиција. [emoji846] Памет во глава за вториот натпревар! BTW, 'Арена Спорт' од есен до сега неколку пати навлегува со натпревари од српска лига во термините за ЛШ и ЛЕ. Контактирајте ги Вашите оператори (Телеком или др.) за да реагираат на ова / 'АС' да ја прекинат оваа...
На врв Bottom