Recent Content by SuicidalPhoenix

 1. S

  Opel Club Macedonia

  Eпа и мене ми цркна сега пред 1 час баш....
 2. S

  Opel Club Macedonia

  Фала на сугетстиите, предлог мајстор vo Скопје каде да ја носам?
 3. S

  Opel Club Macedonia

  Здраво Дали некој од вас до сега имал ваков проблем? При возење, на моменти се гаси или обледува борд компјутерот, километражата, радиото и сите останати ламбички во колата, а останато се си функционира ок(нормално кочи,додава гас и сл). Исто така понекогаш прави проблем и на сервото. И дали...
На врв Bottom