Recent Content by SuchaBitch

 1. SuchaBitch

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Си ја направив првата веб страна, HTML,CSS,Bootstrap i JavaScript имам комбинирано.Сега ми треба помош со хостинг и домен? Што ми треба следно? Како оди тоа? Ако може и за FTP да ми објасните нешо не би било лошо :)
 2. SuchaBitch

  Стипендии

  Јас сакав да аплицирам за стипендија од тие 125 информатички што се со успех,но по грешка сум аплицирала за Втора група,особен успех во студирањето за техничките,медицинските и некои други науку,а ми треба таа за информатика. Дали можам да си пополнам нова пријава за тие 125 информатички,и дали...
 3. SuchaBitch

  Математика на државна матура

  Се шпекулира дека во гимназиите математика ќе се полага задолжително, но дека стручните школи уште оваа година ќе бидат поштедени. Колку е вистина не знам бидејќи кај нас допис не стигнал сеуште, ако некој знае нека не израдува (или не)
 4. SuchaBitch

  Помош! Дали сум бремена?

  http://www.ana.rs/forum/index.php?topic=53324.0 ги има и вакви..
 5. SuchaBitch

  Помош! Дали сум бремена?

  Неколку дена размислувам на прашањево.Значи имам другарка која е НЕВИНА,уствари не е дефлорирана,но си имале некое сексуално игриче со дечко и,си се триеле,таа била ваљда по гаќички,тој гол,немало пенетрација,само триење,не свршил ни близу нејзе,но таа предсемената течност изгледа дошла во допир...
 6. SuchaBitch

  Фиксна протеза

  може ли на една вилица да се носат метални,а на друга порцелански ? порцелански сакам за горната вилица пошо немам искривени заби,но мора ради долната и горе да се носи..исто така немам ни двојки на горната,на нивно место тројки имам..што може да се направи во врска со тоа?
 7. SuchaBitch

  Вашиот татко!

  Татко ми е мој ангел.Мојот однос со него е повеќе од однос татко-ќерка.Ние сме и пријатели,му кажувам ако нешто ме мачи,добивам доста корисни совети од него.Искрено,тој е мој идол,мое огледало на она што ќе бидам кога ќе бидам на негови години.Силен човек,со исполнет живот,деца,партнер на кој...
 8. SuchaBitch

  Какви луѓе ве привлекуваат и зошто мислите е тоа? Совршен партнер? Имате?

  Мажествени,повисоки од мене,типови кои ми изгледаат заштитнички,и нормално зрели,не шашави дечишта на кои едина цел им е да легнат нешто.Совршен партнер немам,едноставно тој во кој ќе се заљубам е совршен.
 9. SuchaBitch

  Македонски chat соби

  Спомнативе chat соби,еве конкретно точка чат е место каде што главна дискусија е сексот.Машките кои што се приклучуваат таму се напалени дечишта,или стари,или грди кои што немаат со кој да си го исполнат сексуалниот живот,и бараат од секој кој што се крие зад женски никнејм да им се слече на...
 10. SuchaBitch

  Gaga Style in Macedonia - За или против

  -П-Р-О-Т-И-В-! дефинитивно против овој стил на облекување.Типката ич не ми се свиѓа,и стилот на облекување и е канта! не вреди да коментирам
 11. SuchaBitch

  Audi 3 или Golf 4?

  Голф и јас мислам.Прво имавме Голф 1,па сеа татко ми на мене ми купи Голф 6.Многу ми се свиѓаат сите модели на Volkswagen.
 12. SuchaBitch

  Повреди на колена, совети, прашања..

  Tи благодарам уште еднаш..Имам минимални болки,и страв ми е да ја префрлам цела тежина на ногата.Чудно ми е многу,но се надевам ќе се среди за овие две недели до следната контрола на која се надевам дека ќе одам без штаките.
 13. SuchaBitch

  Повреди на колена, совети, прашања..

  -Sluzbarski- , Ficho7 Значи многу ви благодарам,контролата ми помина баш супер,нема потреба од артроскопија и такви слични работи.Ногата ми е скроз добра,малце менискусот е оштетен но не во голема мера.Сега можам да одам со помош на штаки,треба вежби да правам,и еден стегач за колено да имам (y):)
 14. SuchaBitch

  Повреди на колена, совети, прашања..

  Ficho7 Me интересира,дали ако артроскопијата ја правам,да речеме следната недела,има шанси до 1 јули да можам да се движам воопшто,или ќе треба да мирувам и после тоа ?
На врв Bottom