Recent Content by stiv_milanezot

 1. stiv_milanezot

  WWE

  Da koronata zaebava, a i otpusten e, skroz zaboraviv, vtf
 2. stiv_milanezot

  WWE

  Rusev cita kajgana, xexe. Abe neka dogovori turneja na WWE vo Bugarija, da gledame vo zivo. Znam deka bea vo Srbija vo 2009, ali kasno doznav togas.
 3. stiv_milanezot

  WWE

  https://youtu.be/8UgcKw1imV4
 4. stiv_milanezot

  WWE

  @dragonsky :( Bivši WWE wrestler Shad Gaspard preminuo je u 39. godini života saopštila je danas policija Los Anđelesa. Shad je stradao u nesreći koja se dogodila 17. maja kada se utopio blizu Venice Beach plaže u Kaliforniji, potraga za njim trajala je 3 dana a njegovo beživotno telo pronađeno...
 5. stiv_milanezot

  WWE

  @dragonsky slusna? isceznal Shad Gaspard poranesen clen na Crime Time. Vo moreto nekade isceznal https://youtu.be/RLkUPBBXKOw Se nadevam ke go najdat. https://youtu.be/LOV03zDCenk
 6. stiv_milanezot

  WWE

  Da, de. Znaat, sigurno znae nekoj. Moze nekoja dobra prikazna da se naprai. Nego gledase Money In The Bank? Vide kako go osvoi Otis kuferceto? xaxxaxaxa. Moze da smislat vo petok da ima rematch. Corbin vs Otis vs Aj Styles. zs neferski ke zborat deka bilo. :D
 7. stiv_milanezot

  WWE

  Не, не сум го видел. Абе не пратам многу НХТ. Од играта и малку видеа на јутуб знам за Циампа, Адам Кол, Кеит Ли, Гаргано, Валтер, Дијаковиќ. А баш би сакал Сиампа и да го видам во скоро време во главниот ростер. А исто и Валтер може. И двајцата би биле совршени за негативци. Дијаковиќ е...
 8. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.youtube.com/watch?v=QkPqHP9Pnho Само Џиндер Махал нема шанси да земе ворлд титула во иднина. За другите постојат какви такви шанси, бар според мене.
 9. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.fedsimulator.com/#/gm Изигравам генерален менаџер во WWE, и составувам мечеви за RAW, Smackdown i PPV-а. :D Интересна игра, а има и други шоуа како AEW, NXT, IMPACT, ROH, NWA. Али за тие незнам многу и не ги играм, не ме интересираат. Единствено знам дека Дин Амброс, Крис Џерико, Џек...
 10. stiv_milanezot

  WWE

  ќе видиме, али верувам дека бар некое од предвидувањата ќе се остварат. За Money In The Bank, мислам дека Алестар Блек ќе го земе куферчето. А шампионите ќе направат retain. знам дека на википедија секој може глупости да пишува, али ова ептен ме изнасмеа, Bray Wyatt vs Braun Strowman for the...
 11. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.youtube.com/watch?v=4cSZ3Vsugso https://www.youtube.com/watch?v=fj9ala8nZ7U https://www.youtube.com/watch?v=YxnoWP2yKuI https://www.youtube.com/watch?v=tscAN8W0QgU https://www.youtube.com/watch?v=aMDJis-cowM https://www.youtube.com/watch?v=tw5nVVMeHIo...
 12. stiv_milanezot

  Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

  Дарко Пандев Горан Панчев
 13. stiv_milanezot

  WWE

  https://www.youtube.com/watch?v=JJnzfT44KXI Najaka pesna vo WWE.
 14. stiv_milanezot

  Помош и совети

  Валда Баскетбал менаџер? неможам никаде да најдам па затоа прашувам
 15. stiv_milanezot

  Помош и совети

  Ми треба некој ако е запознат да ми каже, дали постои за кошарка слична игра како фудбал менаџер?
На врв Bottom