stiv_milanezot's latest activity

 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  Da koronata zaebava, a i otpusten e, skroz zaboraviv, vtf
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot реагираше на објавата на dragonsky во темата WWE со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Отпуштен е од WWE, ништо не може да договори :D Особено со Коронава, изгледа ни во САД нема да имаат турнеи до крај на годинава Чисто...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  Rusev cita kajgana, xexe. Abe neka dogovori turneja na WWE vo Bugarija, da gledame vo zivo. Znam deka bea vo Srbija vo 2009, ali kasno...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot реагираше на објавата на dragonsky во темата WWE со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  @stiv_milanezot @JanPolat @orko100 Еве, како најактивни у темава, имате поздрав :D https://streamable.com/jeu5ac
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  https://youtu.be/8UgcKw1imV4
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  @dragonsky :( Bivši WWE wrestler Shad Gaspard preminuo je u 39. godini života saopštila je danas policija Los Anđelesa. Shad je stradao...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot реагираше на објавата на dragonsky во темата WWE со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Дап :( Се откажале од барање..штом после еден ден не успеале да го најдат....... :(
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot реагираше на објавата на dragonsky во темата WWE со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Топ евент, искрено подобар и од WM ми беше со мечевиве, скоро сите ми беа забавни Чисто сумњам Отис да стане шампион, ама баш ме...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  @dragonsky slusna? isceznal Shad Gaspard poranesen clen na Crime Time. Vo moreto nekade isceznal https://youtu.be/RLkUPBBXKOw Se nadevam...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  Da, de. Znaat, sigurno znae nekoj. Moze nekoja dobra prikazna da se naprai. Nego gledase Money In The Bank? Vide kako go osvoi Otis...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot реагираше на објавата на dragonsky во темата WWE со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  A бе хрват, србин...само по потекло, мислам и двајцата се родени во САД, прашање и дали знаат хрватски/српски Само Диџакович што ја носи...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot реагираше на објавата на dragonsky во темата WWE со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  @stiv_milanezot Го виде entrance-от на Крос? Најдобро влагање since god knows when, очигледно одат all in Не пратам ептен NXT, ама...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  Не, не сум го видел. Абе не пратам многу НХТ. Од играта и малку видеа на јутуб знам за Циампа, Адам Кол, Кеит Ли, Гаргано, Валтер...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  https://www.youtube.com/watch?v=QkPqHP9Pnho Само Џиндер Махал нема шанси да земе ворлд титула во иднина. За другите постојат какви такви...
 • stiv_milanezot
  stiv_milanezot одговори на темата WWE.
  https://www.fedsimulator.com/#/gm Изигравам генерален менаџер во WWE, и составувам мечеви за RAW, Smackdown i PPV-а. :D Интересна игра...
На врв Bottom