Recent Content by Stefanoski97

 1. Stefanoski97

  Колекционери на Стари Банкноти (САМО БАНКНОТИ)

  А ти друже што направи, дали ги најде тие банкноти?
 2. Stefanoski97

  Колекционери на Стари Банкноти (САМО БАНКНОТИ)

  Другар мислиш на нашиве банкноти што се? Или воопшто за сите?
 3. Stefanoski97

  Колекционери на Стари Банкноти (САМО БАНКНОТИ)

  Друже да се разбереме, јас банкнотите ги собирам за душа а не да ги препродавам како некои луѓе тука во МК, чесен сум и поштен за тоа што можам да си дозволам да купам ќе си купам, овие што ги барам банкноти немаат голема нумизматичка вредност, и не планирам да купам од некој што сака да му...
 4. Stefanoski97

  Наше Маало

  Да знам, тие ги изгледав но ми требаа ако ги имаше негде сите епизоди... Сепак ти благодарам.
 5. Stefanoski97

  Колекционери на Стари Банкноти (САМО БАНКНОТИ)

  Другар, ако ги најдеш прати ми порака или постави ги тука сликите, јас ги собирам почетнкик сум.
 6. Stefanoski97

  Колекционери на Стари Банкноти (САМО БАНКНОТИ)

  Здраво на сите, дали некој има стари банкноти да понуди за продажба? Нека прикачи слики, или нека ми испрати слики во приватна порака па да видиме дали ке се договориме околу продажбата. *Барам банкноти од Југославија потточно од (1893-1965), [Кралство Југославија, Кралство СХС, Кралство...
 7. Stefanoski97

  Наше Маало

  Здраво на сите, пред некое време на Наша ТВ, се емитуваше серијата Наше Маало, ме потсети на детството. Па ме интересира дали некој од вас може да ми најде линк, сакам да ја изгледам цела серија повторно. Нигде не можам да ја најдам целата серија, има по некое видео на Youtube, вкупно беа 5...
 8. Stefanoski97

  Колекционери на стари пари

  Mozes da mi pustis sliki u poraka? ke ti kazam dali imaat vrednost.
 9. Stefanoski97

  Drugar, proveri vo poraka ti pisav nesto.

  Drugar, proveri vo poraka ti pisav nesto.
 10. Stefanoski97

  Колекционери на стари пари

  Druze proveri ti pisav poraka.
 11. Stefanoski97

  Колекционери на стари пари

  Koja im e vkupnata cena na 100 Leva, 20 Leva i 5 Dinara?
 12. Stefanoski97

  Колекционери на стари пари

  Dali se za na prodazba?
 13. Stefanoski97

  Колекционери на стари пари

  Moze li nekako vo poraka da mi pustis sliki i da mi kazes za koja cena gi davas.
 14. Stefanoski97

  Колекционери на стари пари

  Druze si sobiram stari pari toa mi e hobi, ako imas ponudi mi ako ne pozdrav i sekoe dobro. Hehehehehe se prasuvam i jas sto e :D
 15. Stefanoski97

  Колекционери на стари пари

  Zdravo na site, moze li nekoj da mi ponudi, nekoi stari banknoti sto mu se za prodazba?
На врв Bottom