Recent Content by Stefan1122

 1. S

  Часовници

  casio mtp 1162 postar model, da ne znae nekoj kako da istrazam od koja godina e sho pari bil i sl
 2. S

  Минхен-работа,живот,авантура...

  fala mnogu ova i go barav sum prasal na pravo mesto :D
 3. S

  Минхен-работа,живот,авантура...

  abe da ama kako stojat so plati takvi raboti i so e toa HPB
 4. S

  Минхен-работа,живот,авантура...

  Ме интересира животот во минхен дали има некој што живее таму и сака да сподели искуства?
 5. S

  Животот на Македонците во Париз

  а Лондон како опција што би избрале повеке, Лондон или Париз кај е економски подобра ситуацијата ,еден другар сака да оди таму
 6. S

  Животот на Македонците во Париз

  и дали Францускиот што го зборат во таа област лесно се учи и за колку време
 7. S

  Животот на Македонците во Париз

  Сакам да добијам информации каков е животот на македонците во Париз? Како македонците кои отишле без никаква помош (од роднини во париз така натаму) се снашле со животот, работата, местото на живеење во париз, дипломите од школување ми требаат информации. Благорадам
 8. S

  Diplomite od sredno uciliste vo skopje dali vazat vo stranstvo

  Sakam da znam dali diplomata od SMUGS "D-r Pance Karagjozov" dali vazi vo francija ili bilo koja zemja i dali postoi nacin na preveduvanje diploma od makedonski jazik na stranski ili slicno? blagodaram odnapred
На врв Bottom