Recent Content by SiSSi_

 1. SiSSi_

  Вреди ли за еден да се изгубат сите?

  Сепак зависи , моите пријатели никогаш не минеле и не би минеле кога ми е најтешко. „Пријателите се роднините што ги избираш ти„.
 2. SiSSi_

  Која раса на кучиња ви е омилена?

  Yorkshire Terrier!!!
 3. SiSSi_

  Ултра големи обетки

  Ги обожаваааам! Имам еден пар од бело злато во круг, огромниии! Затоа што за жал не смеам да носам бижутерии. Но тие се само за посебни евенти, да излезам во градот со тие, мајни што не можам главата да си ја свртам, туку сонцето само во мене ќе зрачи! :icon_lol:
 4. SiSSi_

  Во што најчесто гледате додека...

  Гледам да најдам некое стакло па да се видам како изгледам! Опсесија!
 5. SiSSi_

  Што правите кога ви е досадно?

  Јадаммммммм! Или пак се јавувам на некое другарче :)
 6. SiSSi_

  Вреди ли за еден да се изгубат сите?

  Никако! Дечковците минат, пријателите и сл. се засекогаш!
 7. SiSSi_

  Кој ќе постира после мене v 2.0

  Yeah ! Nekoj plav:toe:
 8. SiSSi_

  Дали девојките некогаш мастурбираат групно?

  Pa ne moze so zborovi da izrazam kako se izrazuvam :icon_bigg
 9. SiSSi_

  Каде бевте синоќа и дали се одлепивте или нафуравте лошо?:-)

  Nemam pojma sto sam pravila sinokja :tapp:
 10. SiSSi_

  Дали девојките некогаш мастурбираат групно?

  Podobro e sama.. Mozes celosno da se izrazis!
 11. SiSSi_

  Факти за Чак Норис

  ... BUD SPENCER 4 PRESIDENT! [Vcera mu bese duri rodenden na covekot, sweet eighty! :icon_bigg ]
 12. SiSSi_

  Конечно сфатив дека...

  ... deka nisto ne svakjam!
 13. SiSSi_

  Кој ќе постира после мене v 2.0

  Yesss :icon_bigg Pak Sajtler?
 14. SiSSi_

  Нашите имиња наопаку

  ANA :icon_bigg
 15. SiSSi_

  Што ви се допаѓа кај членот над вас?

  Avatarot!
На врв Bottom