Recent Content by Shashe

 1. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  Родниот Висконсин :D:P
 2. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  Со трејдов ремси скинаа 10тина мил на селари кап ама пак се 20 и нешто во минус за 2021
 3. Shashe

  Фан клуб: Милан

  bi mozel so bologna ako sum dobro informiran
 4. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  Сејнтс до година ќе бидат во иста ако не и полоша ситуација од Тексанс за 2021 се преку селари капот 97мил,а треба да ги платат Анзалоун, Ремчик,Латимор,Вилијамс и немаат баш пикови на драфтот.Така да вгодина ќе бидат скрос различна екипа од оваа година. :)
 5. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  Роберт Сале во Џетс Првиот Муслиман хед коуч во НФЛ
 6. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  Урбан Маер нов тренер на Џегуарс
 7. Shashe

  Бесплатни игри (промоции и понуди)

  Cities Skylines e prva igra ;D
 8. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  На IPTV ја има таа само мислам
 9. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  Образложи молим те :cautious: Јетси Водат бтв
 10. Shashe

  Фан клуб: Милан

  Ребич ќе изигра подобро одколку со селтик,Габиа ќе изигра доволно добро за да изгледа одбраната солидно а Кајло ќе ја изигра утакмицата на сезоната добиваме 1-2
 11. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  за шо ти е?
 12. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  2014 кога беше во прајм Дез беше ол-про ресивер
 13. Shashe

  Фан клуб: Милан

  Брахим такоѓе добро се снаоѓа на таа позиција
 14. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  Да паднеше Грли на 2-3 јарди на 1:04 до крај можеа да пуштат да истечи времето до 30 сек па еден нил даун и на 3-4 секунди до крајот спајк ќе имаа филд гол за победа од 20 до 22-3 јарди.Со ТДто му оставија време на лајонс за драјв за победа
 15. Shashe

  Американски фудбал - NFL лига

  Грли имаше 1ст даун ама наместо да падни и да има нил даун атланта падна на линија и постигна ТД и му даде време на лајонс да имат дрил за победа :tapp::D:P:cool: и после ТДто Неспортско понашање за Амендола екстра поенот 15 јарди + од 48 погоди прејтер за победа
На врв Bottom