Sapal's latest activity

 • S
  Sapal одговори на темата Фан клуб - РК Вардар.
  Ако дојдат и Њокаси у Вардар, на толку црнци не дај боже на некој да му падне сапунот на туширање :D
 • S
  Sapal одговори на темата Фан клуб - РК Вардар.
  Карачиќ Игор loading... 87%
 • S
  Sapal одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Тимур има бизниси кои во голем дел се поврзани со Сергеј, тоа е што јас го знам. Не живее Тимур од платата во Вардар. Инаку сигурно...
 • S
  Sapal одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Самс никогаш не си ни отиде. Не се остава толкав капитал туку така. Најголем доказ дека сеуште е во Вардар е Тимур.
 • S
  Sapal одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Ренова 2 - 2 Вардар Грозданоски 4' Блажевски 36'(п) Добар резултат против екипа од прва лига, која знаела да направи проблеми и кога...
 • S
  Sapal реагираше на објавата на Боромире во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Се е минливо само ти си вечен, Среќен 74ти роденден мој Вардаре! Издигни се од пепелта и вивни се пак во височините.
 • S
  Sapal реагираше на објавата на @Fluffy_bunny во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  На Лазаревиќ и Велкоски мислев кога напишав двајцата.
 • S
  Sapal одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Најденов отишол во Узбекистан
 • S
  Sapal одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Дали знаете Бајо на кои играчи им е менаџер? Од мак играчи во последниве години, а се сеуште активни, белег оставија: Најдоски...
 • S
  Sapal реагираше на објавата на Simev во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Има и за вас дресови Фактурата ќе ја испорачаат на Црнобуки и на Еурофарм работник по пола Може да се проблем детски броеви пошто ќе...
 • S
  Sapal одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Лапај за 15 евра https://www.sport-saller.de/de/fussball/fussballtrikots/trikot-sallerinter-langarm?number=4409
 • S
  Sapal одговори на темата Фан клуб - РК Вардар.
  Само да има публика оваа сезона, тоа ќе биде најголемо засилување за овој тим... 30% посилен Вардар со полни трибини. Нови играчи...
 • S
  Sapal реагираше на објавата на Калараш во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Мишковски у Вардар. Добра одбрана склопивме. Искусна.
 • S
  Sapal одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Со официјално соопштение кога ќе не удостои новата управа? Ваљда треба да кажат за буџетот, начинот на кој го превземаа клубот, за...
 • S
  Sapal реагираше на објавата на Skopje Rossonera во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Што има ние да се замараме со Пелистер. Па не сме како нив пуни со комплекси. Се сеќавате на оние сајнс фикшн измишљотини од битолската...
На врв Bottom