Recent Content by SantoriniLover

 1. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Кажи кажи, мала криза и одма се плаче :D
 2. S

  Дај си тој што обеќаш, и ич кур у гз да не ти чуе

  Дај си тој што обеќаш, и ич кур у гз да не ти чуе
 3. S

  Ајде, чекам. Натепам ти га у гузицу смрдљиву.

  Ајде, чекам. Натепам ти га у гузицу смрдљиву.
 4. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Која тешка мизерија се Ливерпул. :О ВВД бил проблемот, немаат гол дадено 3-4 утакмици. Шампиони :pos: :pos: :pos: :pos:
 5. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Не плачи како Клоп.
 6. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Тоа е тоа, судијата е за Манчестер, јебига. Кутриот Ливерпул.
 7. S

  Најекономично греење (затоплување)

  Значи по досадно од овие секташки муабети нема. Не ми се верува дека 2 месеци се карате која клима е подобра или која помалку троши. Дај заебете, сите се добри.
 8. S

  Најекономично греење (затоплување)

  Proveri go broiloto, na smetkata ti pisuva sostojba. Nekogas od rakav gi vadat, no naredniot mesec bi trebalo poomalku da ti dojde.
 9. S

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Јас само се надевам дека Погба ќе ја одигра најдобрата сезона во неговата кариера (до сега), не за да му се продолжи договорот, туку да се залета некој идиотски клуб и да даде пари, да се отарасиме од него (еднаш) за секогаш. Прекрасен гол денес, нека продолжи така и да се надеваме на 100м, кои...
 10. S

  Левица - Политичка партија

  Мисли на Мицко.
 11. S

  Пловдив - градот на седумте ридови/Plovdiv - the city of the seven hills

  Ниту технолошки, ниту економски понапредни. За ноќен живот, Варна во лето, Бургас ни во лето. А Пловдив, од Септември до Јуни. За економија и технолошкиот дел, Плoвдив е далеку поразвиен со огромен број на интернациионални фирми во повеќе сфери. Во Тракија економската зона, има 30.000 вработени...
 12. S

  Фејсбук акаунти/страници (продавам)

  Дај линк во Пм.
 13. S

  Левица - Политичка партија

  Реално да, а би требало да е и повеќе. Кој нормален може да излезе со цел да гласа на следните избори и опцијата да му е ВМРО-СДС? Е сега, друго е прашањето колкав е бројот на нормални во Севернава.
 14. S

  Premier League - Season 2020/2021

  Арсенал не се топ 6 екипа :D
 15. S

  Што е веб-хостинг (web hosting) ? Видови на веб-хостинг

  Друже, најдобронамерен совет од некој што се занимава и работи професионално со хостинг -- отваараш тема и за shared хостинг напиша само cons. Пишувај pros, а потоа, во некоја споредба или "What plan fits me?", напиши ги cons. Тоа е како да отидеш во Fiat салон и да ги прашуваш за Пунто, а тие...
На врв Bottom