Recent Content by SANCTIMONIOUS

 1. SANCTIMONIOUS

  Купувам - продавам

  Купувам магленки за Рено Меган Седан 2005 година пишете пп доколку има некој понуда
 2. SANCTIMONIOUS

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Како може да се избрише целиот Ѕид на фејсбук, или да се избрише ѕидот до некоја си дата или да се избришат сите заеднички активности со одредена личност без да се брише едно по едно? Однапред Благодарам
 3. SANCTIMONIOUS

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Не сум сигурен дали треба да прашам на оваа тема, ако не извинете ме ! Имено, од Струмица сум студент во Скопје, но имав сообраќајна несреќа и ја средив колата сега, но регистарската табличка (предна) ми е искривена и не е на своето место туку ја ставив на видно место позади шофершајбната. Дали...
 4. SANCTIMONIOUS

  Zamunda.net (официјална тема)

  Нека пиши ПП некој ако сака да му кажам user доколку му е потребен за замунда!
 5. SANCTIMONIOUS

  Интернет и мрежи помош (прашања, совети, трикови)

  подолго време размислувам да направам нешто, па барам совет од вас дали е изводливо и како е најправилно да го направам !? Користам Wi-Fi од комшија, незаштитен, но сигналот не е баш најјак а дома имам вишок модем и рутер, па размислувам да сторам нешто за сигналот од комшијата да го прибирам со...
 6. SANCTIMONIOUS

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Колкав е син му на Мурињо? Ја врска немав дека има син :nesvest:
 7. SANCTIMONIOUS

  Присуство на потенцијални студенти за време на настава? Има ли такво нешто?

  Годинава бев матурант, и знам дека ФОН во Струмица организираше еден ден посета на универзитетот во Струмица и можност за следење на наставата тој ден, така да, ако си четврта и ако има ФОН во твојот град би требало да има вакво нешто и кај тебе, ама распрашај се пак, или уште подобро, напиши по...
 8. SANCTIMONIOUS

  Тоше Проески

  Загина во октомври 2007 година, ама премирата на JOS UVJEK SANJAM DA SMO ZAJEDNO беше годинава, така да неговата слава продолжи да трае и со овој хит... btw... И Мајка Тереза беше прогласена за божица после нејзината смрт, и уште многу пеачи или што ли уште не добиле популарност после нивната смрт
 9. SANCTIMONIOUS

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Честитки за првиот освоен пехар годинава, да ни се множат ! п.с. Секоја чест за противникот Баерн, интересен фудбал беше за гледање
 10. SANCTIMONIOUS

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Камо среќа да завршиме ко Интер лани !!! Инаку... одвај 2-3 недели тренираат со Мурињо, сеуште не ни списокот конечен, има време, сеуште е рано да даваме заклучоци за играта на Реал...
 11. SANCTIMONIOUS

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Одбранивме пенал !!!
 12. SANCTIMONIOUS

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  http://sport.dnevnik.hr/clanak/sp2010/i-mourinho-se-ukljucio-u-prepucavanje-oko-ronalda.html секоја чест за Мурињо !
 13. SANCTIMONIOUS

  Пазарете се тука!

  Samsung S7350 Купен е од Т-Мобајл со гаранција до 17 декември 2010 година! Користен е помалку од два месеци Одлично зачуван, без ниту една гребнатинка Цена: 100 евра
 14. SANCTIMONIOUS

  Во Струмица ќе се гради плоштад во вредност од четири милиони евра

  тај пак кај стадионо не е у урбанистичкио план на Струмица така да неможе да се асвалтира, освен да се посипе или да се замачка некак ради реда, оти неможе да се асвалтира чим не е у урбанистичкио план! Се говораше оти ќе биде отворен пато од кај Картинго до бензинската Макпетрол кај кружнио...
 15. SANCTIMONIOUS

  Фан Клуб: Реал Мадрид

  Реал нема одиграно нерешено дома, камо ли пораз! 15-0-0 е дома!
На врв Bottom