Donekade se slagam so tebe donekade ne,ama edno ke pidam.
Ni trebase samo edna utakmica da se namesti za da opstanime bez baraz,samo tri boda za opstanok,a taa utakmica mozese da se namesti na primer 23 kolo ili 27 kolo I nikoj da ne znae i site srekni i veseli.
Vo nasata liga ako si posten e...