Saligrem

Роденден
21 ноември 1979 (Возраст: 44)
Пол
Женско

Следачи

Трофеи

 1. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 2. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 3. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 4. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
 5. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 6. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
На врв Bottom