Recent Content by Riki94

 1. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Пола тим е цепен од техника, хорор е ова еј. Сандро, Киелини, Данило, Бентанкур, МкКени, Мората, Берна, Кулушевски е како кадет против сениори да игра, ветрушка права. Кога влегоа Дибала, Киеза и Артур како друга дивизија место овие цепачиве...и овој Каио ми фаќа око вака, мрднува тро, а...
 2. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Овој шлакнат е бе, најдобрите играчи на клупа ги оставил. Со Бонучи, Берна, МкКени и Кулу ќе ги тепаме:popce:
 3. Riki94

  La Liga Santander 2021/22

  Одбранава на Барса е на ранг на Бетис.
 4. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  А важи, нека ти игра тогаш Берна и Кулу крила па ќе тепа некогаш Јуве. Како бе за Италија е друг Киеза, а овдека игра вака. Лево го игра, за да можи примадоната Берна да игра десно оти не му одговарало лево...а десно е 100 пати подобар.
 5. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Што е бе ова? Ко Житоше и Градско да ги гледам. Леле деснава страна, Де Шиљо, МкКени, Берна, кој од кој полош...
 6. Riki94

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Неџат се јавил бе, оти не кажувате:pos:
 7. Riki94

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Мислев му помогна со тоа што нема да има втор круг, не дека ќе сменеше на крајот тоа нешто. Тие негови гласови се чисти комуњарчина, да не беше тој за Сугаре ќе гласаја.
 8. Riki94

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Реално Жаре со овие резултати му помогна на Дпмне многу. Лани разликата беше 100 гласа, сега 7500, потоп. Вакви порази немале ни ко беше најјакото дпмне со Марјан и противкандидат беше Хари.
 9. Riki94

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Ти стварно не си во ред. Си слушнала за реторско прашање? И не се секирај, имаше одговор, само за вакви ко тебе не вреди да го барам, пошто и да ти нацртам пак со главата в ѕид ќе одиш. Изгуби се од темава, не е за тебе, не се бламирај. "Тоа е исто како јас да ве прашам итн итн"...да имаше...
 10. Riki94

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Ама сум погодил до последно, алал да ми е, Неџат гомна да јаде:kuracc: Борче има сам 22к, од вмро листата 19к, а од Левица 3к. Значи јасно е тука за кого гласаја од Левица. Па и Жаре до децимал сум го погодил:D, 1000 и нешто гласа имаше. Лдп 500 600 и ете ја победата во прв круг.
 11. Riki94

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Иначе видете како Рубинчо прилепски преку ноќ ја смени плочата, на неговиот профил отворете :pos:
 12. Riki94

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Јас не знам кај би коалицирале Дпмне со Левица во советиве. Освен можеби Битола, ама таму е и Поинаку. За Левица ќе беше идеално да бидат тука негде дпмне сдс во советиве, но скоро сегде засега дпмне имаат мнозинство во советиве сами.
 13. Riki94

  Навивачки групи во Македонија!

  А што има ова врска со темава?
На врв Bottom