Recent Content by Riki94

 1. Riki94

  Македонска фудбалска репрезентација

  Ако се игра на Градски, Косово ќе игра ко на домашен.
 2. Riki94

  Македонска фудбалска репрезентација

  Многу сме слаби на средина, не бива вака
 3. Riki94

  Македонска фудбалска репрезентација

  Sudija se so imas v picka da ti iznaebam, mrs be gomno holandsko
 4. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Iguain, Bernardeski...:tapp:
 5. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Добро е, конечно гледаме убав фудбал за око, многу шанси, сега Бериша се повампири ама јбг. Се гледа напредок!
 6. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Iguain se ti ebam so imas! Pa kade so ovaj ke napagjame LS, kutriot ne mozi protiv Bresa da igra, a da ne zboruvame protiv pojaki ekipi.. ne mi se veruva deka Kean go dadoja, nego go ostavija
 7. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Au Rabiot kriminal...ili nie ocekuvame premnogu od igracive ili tolku mu e kapacitetot. Stvarno ne znam. PS: Dybala najdobar, alal da mu e
 8. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Zosto Can ne go igra voopsto? Ne deka e nesto posebno ama za Kedira e barem izmislen.
 9. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Kvadrado, Iguain, Matuidi, Kedira ne se za vo primavera. Ne znam do koga so istiov sostav ke se odi...
 10. Riki94

  Македонска одбојкарска репрезентација-мажи

  Цела среќа што Љафтов сервираше на крај, пошто да беа другиве што така само ги подаваат топките од сервис, ќе изгубевме сигурно.
 11. Riki94

  Фан Клуб: Победа - Прилеп

  2-5 изгубивме од Плачковица..
 12. Riki94

  Фан Клуб: Победа - Прилеп

  Каков дебакл вчера, еден од најголемите срамови во историјата на фудбалот во Прилеп...
 13. Riki94

  Premier League - Season 2019/2020

  Има некој видео за пеналот?
 14. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Еве го и Данило аут, што се случува???
 15. Riki94

  Фан Клуб: Јувентус

  Ајде наздравје и Пјанич се повреди. Не дека играше нешто ама сега Господ нека ни е на помош со оваа величествена средина Матуиди-Бентанкур-Кедира.:angel:
На врв Bottom