Recent Content by reketar

 1. reketar

  Варумин

  варумин е тотална лага, проверено, не ми дозволуваат ниту влез во аптеката за да ми образложат зошто печалат на мака на оние кои се борат за живот Повторувам ПРОВЕРЕНО. Нека им се арам парите кои им ги дадовме
 2. reketar

  Барам информации за лечење од рак на бели дробови

  Точно е можен е оперативен зафат, но после него ќе завршам во кревет засекогаш, моторна област е тоа која ја контролира десната рака нога и говорот, тоа е мислење на преку десетина стручњаци од целиот свет кај кои се обратив. Побарав некоја идеа за алтернатива и им благодарам на сите оние кои...
 3. reketar

  Барам информации за лечење од рак на бели дробови

  за жал од еден нормален здрав и прав дечко и никакви индикации за болест од пред 4 месеци дознав дека имам тумор на левата хемисвера на мозокот, пробував многу алтернативни нешта но секој ден е се полошо, на повторната магнетна направена 3 месеци после првата немаше подобрување, пробувам и со...
 4. reketar

  Сервис за Alfa Romeo

  ke specalis zdravje btw imam 155 ka za profavanje ako ima zainteresiran nekoj
 5. reketar

  Сервис за Alfa Romeo

  prijatel a kade go nabavi sevo ova ?
 6. reketar

  Сервис за Alfa Romeo

  znam deka ima delovi polovni ama dali ima novi i dali servisira alfa ? --- надополнето: 15 јули 2012 во 21:02 --- do tamu li dojde rabotata :D
 7. reketar

  Сервис за Alfa Romeo

  sovet za dobar majstor za alfa romeo vo skopje ?
 8. reketar

  Авто новости

  ....
 9. reketar

  Комуникативни или повлечени?

  ma kakvo mol4enje bre ne doaga u predvid
 10. reketar

  Како е облечен членот под вас?

  ne nikogas cpm nosi vitleri
 11. reketar

  Дали вежбате, што вежбате и колку често?

  vezbam sekoja ve4er samo poradi edna pri4ina
 12. reketar

  Дали сте среќни?

  ne sum
 13. reketar

  Koj македонски политичар го сметате за најголем предавник и зошто?

  moze li nekoj da ostane laden koga ke go vidi ova lice:
На врв Bottom