Recent Content by panamera

 1. panamera

  Fortnite

  Мене ми се заеба цел акаунт еднаш кога отидов во Insomnia... Некој од предходно имал чит симнато и ја се логирав играм играм после гледам дома баниран, само што беше бан од таму, не од кај мене така да можев да си направам нов акаунт... Него за тебе чаре е само да си земеш скрос нова копија од...
 2. panamera

  Што играте во моментов

  ауффф па, последно време Besiege си правам чуда GTA Vice City ili San Andreas, класика.
 3. panamera

  Пит Бул (American Pit Bull,APBT)

  Потребен ми е совет за раса питбул, и дали може да се чува во стан?
 4. panamera

  Steam: Официјална дискусија

  Се на страна другар, слободно користи си ја кредитната картичка, наједноставен начин ти е.. Нема ништо страшно овде нема крадење ништо, освен ако имаш симнато некој си keylogger на компјутер. Еве ја пример оддамна купувам на Steam не сум имал никакви проблеми со нарачки.
 5. panamera

  Steam: Официјална дискусија

  Можеш така, или да одиш на еден од PayNet банкоматите, да ставиш кеш и да добиеш gift картичка за одредена сума пари на Steam. Или само можеш на некој да му дадеш кеш и да ти ја подари играта...
 6. panamera

  Бодибилдинг суплементи

  C4 протеинче, мое мислење. А креатин, XPLODE...
 7. panamera

  тротинет на батерии(струја)

  е тоа веќе незнам
 8. panamera

  тротинет на батерии(струја)

  Имаш во AMC, мислам беше негде околу 19-20 илјади https://www.amc.com.mk/%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%B8-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8 Еве тука имаш да си разгледаш
 9. panamera

  Spotify во Македонија

  зарем овој reply не го кажува тоа? edit: од една петиција да има кај нас Spotify, работава дојде до дали сум имал премиум или бесплатен акаунт..... ајдееееее..... :icon_lol:
 10. panamera

  Spotify во Македонија

  Не, на бесплатен.
 11. panamera

  Spotify во Македонија

  Го имам реактивирано акаунтот со ВПН одпоново, но ке пробам да најдам пример како изгледа и ке ти пратам по пп
 12. panamera

  Spotify во Македонија

  Епа затоа направив петиција дека нема кај нас па ако биде нешто, биде
 13. panamera

  Spotify во Македонија

 14. panamera

  Spotify во Македонија

  Значи нема такво правило незнам од кај го извади па тоа сеа, и каде пишува за бесплатни акаунти дај жити се кажи ми И не, немам акаунт и пак ке повторам. Spotify самото си гледа дека не си од истата локација од каде што си го направил акаунтот, и затоа го гаси и бара да се уклучиш од истото...
 15. panamera

  Spotify во Македонија

  Е ај дека е, погледни си што имаш во премиум претплата а што имаш во бесплатната еве ти линк https://www.tomsguide.com/us/spotify-free-vs-premium,news-24850.html
На врв Bottom