Recent Content by Ninja12

 1. Ninja12

  Охрид

  Вие од Подмоље сте сите легенди невидени :D:D срам да ви е ако не го гласате :cool:
 2. Ninja12

  Криминалци и криминални групи во МК

  Мислам дека сум го спомнал Жан ако не се лажам, човек со тон мадиња - мислам дека беа само пријатели и дека е уште жив
 3. Ninja12

  Попис 2021

  Кај мене дојдоа утринава, нити адреса на живеење нити лична карта ми побараја, нити било каков документ за идентификација работата беше дај шта даш, можам да замислам шо ке е по чаир гостивар тетовееее у три пизде е све ова
 4. Ninja12

  Охрид

  Јасно де Охрид е крив шо е едино атрактивно место во државава па мора цела МК да иде, Охрид е крив шо климата е добра па исто пак цела држава мора да иде, Охрид е крив шо е скап па пак и оние невработени можат да дојдат етц етц....Друже Охрид ништо да не нудит пак цела сељачана од МКД ке надојде...
 5. Ninja12

  Криминалци и криминални групи во МК

  Баш ради таа југо школа сме на ова дереџе - као она они најдобри и најчесни :tapp::tapp::tapp:
 6. Ninja12

  Струга

  Види сега не може две три места да ти се репер за цел град-место и според тоа да судиш дали е скапо дали вредит или не, за патетиките и тоа како секоја година све само фискални се сликет све само некој без врска коментари на исфустрирани луѓе портали за клик-лајк-комент и остало да не навлагам...
 7. Ninja12

  Струга

  Не ли ви е мака со патетикиве бе, жалење како е скапо, сликање фискални, споредби со грција и остало ??? Па бе брат провери тоа цените пред да седниш, ако не ти одговарет фино лепо смени место никој со сила не те терат да им оставаш пари, милион пати сум бил во Струга и градот е дури пре-ефтин...
 8. Ninja12

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Све то стојт, ама дотичниот со тесниот круг од генерацијата од УМС дозволи дпмне да го изејт на ВМРО, си ја приватизираја партијата, избркаја све што чинит, па во Охрид највеке комуњари се вработени за време дпмне, не ме свакај погрешно батето си е ок ама не е за оваа функција, како и да е тешко...
 9. Ninja12

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  на Стокхолм мислев :uzi: :icon_lol:
 10. Ninja12

  Охрид

  Ресторани - Билјанини Извори, Четкар - Кино, Мече, Панорама, Стар Чинар, Тино и етц... Ланч - Лајон, Ноа, Пабчинава, Бавча Канео(по лукз ама вредит) и остало Пица - Леонардо, Сараиште, Виа Сакра, ДиАнголо и остало Кафе - Зона, Аквариус, Октава, Кадмо и остало - на времето и Котва имаше за...
 11. Ninja12

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Друже убаво си пишало девојчето, не само што се работи за ненормални луге него се тешки болесници на чело со сета таа администрација, јас стварно незнам кој разумен би ги гласал сдс или дпне освен лица со психичко растројство или па дијагноза на Стоктон синдром.
 12. Ninja12

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Не само шо постојат на жалост и мнозинство се :uzi:
 13. Ninja12

  Охрид

  Абе брат ми, ич некам да сум дебил ама не можам да издржам ))) , Мајами Бич е општината, специјализиран дистрикт во Мајами за уметност и туризам - А Саут Бич е плажата, која и то како е полна со лежалки ама е и преуба, и преполна околина со ресторани, барој, дискотеки (кај шо шминкерчињава од...
 14. Ninja12

  Охрид

  Абе исто дело ама различен судија - читај малце )) Како и да е најаки се овие од општина со заканите дека бил дивоградба и ако вака продолжело ке го рушеле. Па ако е дивоградба одма требит да се рушит и тие амебите од оштината се први шо требит да одговарет, дозволиле некој 10год уназад да...
 15. Ninja12

  Охрид

  Девојче, лошо е кога човек има недостаток на познавање и информации, имало од протести(какви такви ги имало) до иницијативи до протестни ноти до меѓународни организации до што не, јас лично сум учествувал во неколку - за разлика од тебе која најверојатно само слуша шушкање по чаршија, еве за...
На врв Bottom