Kod mene je obrnuto. 5.3.2 verzija. XC mi pravi slican problem. Tek kada na neki nacin "ubagujem" intefejs na daljinski ono mi otvori da upisem. Verovatno je lakse podesiti sve na uredjaj koji radi, napraviti backup i ubaciti ga u tivimate na tv
I vrijeme je, cudo je i do sada radio bez problema koliko je objavljivan na raznim mestima. Bas me zanima na cemu ce se sada skupljati internet poeni za neprestano objavljivanje jednog te istog servera. 99% objava liste sa jednom konekcijom kome bas rijetko sluze.
Uvedena dodatna zastita, novi...
ima li ko viska bitku u m3u formatu da pošalje, treba mi zbog crnogorskih kanala koji imaju tu..
ako je ikako moguće da nije na jednu konekciju,ali nije strasno i da bude,pa da se nadam da gazda ne gleda često :)
prošla koju sam dobio nažalost istekla
Оваа страница користи колачиња за персонализирање на содржината. Со продолжување на користењето, се согласувате со нашата политика за користење колачиња.