Recent Content by NanI

 1. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дечко Бејл, ако оди ке оди во Сити дека пишува оти ке дојде кај Манчестер Ј.
 2. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Насри е на чекор од Манчестер Јунајтед Играчот за врска на фудбалскиот состав Арсенал, Самир Насри најави дека в понеделник ќе замине за Лондон и дека тогаш кончено ќе ја донесе својата одлука околу наредниот ангажман, пишува таблоидот Мирор. Според изданието, францускиот играч за врска...
 3. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Мислите дека Челзи и Арсенал се безгрешни ? Екипите што ке играат со нив не пасат трева, како и Блегбурн што не пасеше денес !
 4. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Го достигнавме фијаското оваа сезона, нема креатор во играта не е само до одбраната, треба уште еден класа играч со Руни. Реално гледано (според мене) тешко да освоиме нешто.
 5. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ќе изгубат од Баерн. :pos2::pos2::pos2:
 6. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Го зафркаваат на Евра. Во него секогаш има смех.
 7. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ееееј Еванс беше во скок веќе кога Дрогба му налета и се удри во неговата нога за тоа му даде жолт. И не ми се прај многу стручњак.
 8. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 9. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Уште сме актуелни светски шампиони за тоа.
 10. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дајте уште некој линк тој не работи. (кај мене)
 11. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Брилијантно ! Немам зборови. Со еден играч помалку бевме подобри од Тотенхем тоа значи дека за класа сме подобри од нив.
 12. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Глуп ! 18-18 во титули, треба ли да се плашиме од Ливерпул. На вас кој и да ви спомнат од сите се плашите, и секогаш имате решение (причина) за вашиот пораз.:pos2::pos2:
 13. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  За другите фанови: ЌЕ СЕ ВИДИМЕ НА КРАЈОТ.
 14. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  И да даваат Македонска лига кој ке ја гледа, ке се намали гледаноста на македонските телевизии, на сметка на странските.
 15. NanI

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Гил: Има време за уште засилувања !
На врв Bottom