Recent Content by mitmile

 1. mitmile

  Дискус-хернија(искуства и совети)

  ako seuste imas problem obrati se kaj mene ke ti dadam broj od doktor eden mi sibna do sega 2 blokadi vo kicma i super sum treba mislam uste ednas da odam i mislam deka nema ic da me boli a inaku kosmar bev...prati poraka ili bilo sto ke ti dadam broj i lokacija samo odi i nemaj gajle. pozdrav...
 2. mitmile

  Call Of Duty 4: Modern Warefare Турнир

  да не бидам оф топик сеуште ја играм но вчера се зачленив на странава па така да ги листам темиве...G}{05T<mkd> ми е никот на COD4/ x-fire ми е mitmile аднете ме кога сакате поздрав...
 3. mitmile

  Дискус-хернија(искуства и совети)

  поздрав до сите!!!многу убаво што разговарате за ова ... да си го кажам и мојот проблем ако може....имам 27 години и пред 2 години осетив болка во грбот...одев кај ,,касапи,, на триење тегнење и местење и незнам уште што . ке се средеше болката и терав по мое кревав тешко флексибилен и доста...
На врв Bottom