Milev4ArsenaL's latest activity

 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Изгледа денеска имаше некој услов во договорот на Пепе, ако влезе во игра да платат рата за трансферот. Катастрофални измени од страна...
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Premier League - Season 2019/2020.
  МегФејлер сета среќа што е англичанец и е недопирлив за Англискиот прес, инаку во секој весник ќе беше на насловна.
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Реално секоа 2ра утакмица има ваков кикс, време е да се брка од тимот па макар и фри!
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Од кога е дојден Артета - Џака и Тореира се најдобри во тимот, Мартинели е чудо од дете (следен Агуеро). После оваа утакмица ќе живне и...
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Premier League - Season 2019/2020.
  Арсенал глуп ама Челзи поглуп.
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Колку е крив Мустафи толку е и Луиз. Дуо - фантастико!
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Друже ни моментално сме дно од екипа и ни требат минимум 2ца како Меси да не опорават, тебе Нкетиа те импресионира WTF...
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Беше пратен на позајмица во Лидс и таму беше резерва? Тебе како ти докажа дека заслужува?
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Самото тоа што еден Лидс не се импресионира од Нкетиа а ни се импресионираме, докажува колку буџетот за трансфери ни е на нула и дека ни...
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Незнам што е разликата Челзи или Бормаут, двете екипи ако ги победиш носат по 3 поена?
 • Milev4ArsenaL
  Milev4ArsenaL одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Со Вилок-Најлс-Сака и воа е многу... Тимот е подобрен, играта беше подобра од претходните грешка беше на Артета чувањето на Пепе на...
На врв Bottom