Recent Content by MartinK_2

 1. MartinK_2

  Парфеми

  ~ 8.000 ден.
 2. MartinK_2

  Парфеми

  Cedar Boise го има и во Cosmo во City Mall и во Anabella во Marriott.
 3. MartinK_2

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Redmi Note 8T или Mi A3...? Note 8T има NFC и подобра резолуција, Mi A3 Амолед и чист Андроид. Која сток камера е подобра, и дали има за Note 8T GCam...? Батерија...?
 4. MartinK_2

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Начекаа село без кучиња...[emoji12]
 5. MartinK_2

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Вториот...
 6. MartinK_2

  Мачки (општи дискусии)

  Јас ја имам истата ситуација, можеш да ми пишеш во порака сакам да те прашам нешто повеќе.
 7. MartinK_2

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://youtu.be/sX-AwCnpLZA
 8. MartinK_2

  Парфеми

  Кои сите...? Не те разбирам што сакаш да кажеш, луѓе или парфеми...?
 9. MartinK_2

  Парфеми

  Dylan Blue дефинитивно.
 10. MartinK_2

  Какви патики носите?

  Adidas Terrex Swift R2 GTX
 11. MartinK_2

  Парфеми

  Versace Eau Fraiche, Acqua Di Giò Profumo и Bvlgari Aqva Pour Homme.
 12. MartinK_2

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Требал Далот место Џонс да го игра во стартна постава...
 13. MartinK_2

  Најдобри населби/маала за семејно живеење во Скопје

  Ти пишав приватна порака...
 14. MartinK_2

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://www.manutd.com/en/news/detail/manchester-united-confirms-marouane-fellaini-departure-transfer-is-completed? Sent from my Mi A1 using Tapatalk
На врв Bottom