Mac Razor

Роденден
28 септември 1979 (Возраст: 40)
Пол
Машко

Следачи

Трофеи

 1. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 2. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 3. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 4. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
 5. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 6. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
На врв Bottom