Recent Content by L00d10

 1. L00d10

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Fulham i Leeds t1 QPR gg
 2. L00d10

  The 100

  Рејвен е д рил дил, каки Кларк или гркинки :D
 3. L00d10

  The 100

  Некој што ја гледа серијава активно, да ми објасни шо се дешава? Ја изгледав и последнава епизода, во тек сум, ама ништо не сфаќам со ова аномалииве. Anybody?!
 4. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Мене само ми е чудно зошто го продадоа Лукаку и не донесоа замена. Ете прееска пример, клапнаа Раш и Марсијал и буквално нема кој да влезе место нив. Со Гринвуд како замена нема далеку да стигнат, колку и да е талентиран. Повреда на некој од Рашфорд или Марсијал и во тешки гомна ќе бидат..
 5. L00d10

  Добивка

  Сериозни суми, секоја чест, браво :)
 6. L00d10

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  Каков е ростерот, ако не му е тешко на некој да каже ?
 7. L00d10

  ATP тенис - општа дискусија

  Не изгледаше дека има некакви проблеми Ноле. Од кога го изгуби прв сет влезе ол ин Даниил, се живо и диво враќа Медведот, ко зид е. Сервисот ебење, пукаше асови на втор сервис од шала. Чим добиваш thumbs up од Новак, знаеш дека си изиграл прејако.
 8. L00d10

  ATP тенис - општа дискусија

  Секоја чест за Медведев, каков тенис игра моментално. Се надевам дека ќе го победи Гофин утре, жално ќе биде и трето финале на 3 турнири по ред да го изгуби. Заслужува да си пише една 1000рка. Ако добро го разбрав коментаторот на СК, доколку победи утре ќе биде 5тти на АТП листа.:aplauz:
 9. L00d10

  НБА Сезона 2017-2018

  Има интересни опции. Фарид може да донесе скокање и борбеност, сигурно ќе сака да се докаже после овие неколку катастрофа сезони што ги има. Нене мислам дека е престар за да го соберат. Ноа исто може добар придонес да даде, ќе ја зацврсти и одбраната. Само се надевам нема Мело да го соберат :D
 10. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Копи пејст на ЛШ дуелите, Сити игра Тот клава голој.
 11. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  Не се интересни Сити, се додека е Пеп тренер нема да ја изгубат Премиер Лига. Денес играат со третиот најголем фаворит за титула и види што им прават..Дај нека си иде Пеп, малце да се врати неизвесноста барем.
 12. L00d10

  Фан Клуб: Арсенал

  Отворете го Лака на Инста и видете ги на стори како пеат новајлиите :D
 13. L00d10

  Фан Клуб: Арсенал

  Му треба време и за во физичка форма да влезе, ако имал долга пауза сигурно нема да е одма спремен за 90 минути интензивен фудбал.
 14. L00d10

  Premier League - Season 2019/2020

  А од тие 29 што гласале за Јунајтед, пд нивната дрога несакаш?
 15. L00d10

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Mislam deka odamna go imaat ovoj bonua.
На врв Bottom