Recent Content by kristijan_m75

 1. kristijan_m75

  Фан Клуб: Интер

  Освен една МАЛА разлика а тоа е Погба игра редовно за Јунајтед односно не одбива да игра како што правеше нашата старлета од напаѓач... Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 2. kristijan_m75

  MaxTV IPTV телевизија (Телеком Македонија) генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  А да не ти замрзнал телевизорот,проба да го исклучиш од струја и да вклучиш пак.Кај мене прошлата недела така се случи. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 3. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  штета а јас сеуште се надевам дека ќе го донесат ( ако има проблеми со визата... ).инаку...Шишкарев/Чупиќ-Дисингер-Кристопанс-Толедо-Дибиров,добра одбрана а ? :)
 4. kristijan_m75

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Ќе стигне... Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 5. kristijan_m75

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Сеуште го нема за телеком Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 6. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  Квентин Мае :)
 7. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  Можда на рати 30.000,00 еур да им ги платат :D Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 8. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  има време,може чекаат да им бидат префлрени парите од Влада/Град Скопје/ЕХФ па да можат да платат.Секако ќе знаеме се до средина на Јули кога ќе почнат со подготовки.
 9. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  Прашав пред некој ден,рекоа Август(мислам втора половина не сум сигурен).2500 ден сите величини со или без букви и број. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 10. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  Момци сите по еден дрес од фаншоп,втора половина на Август купување сезонска карта и се гледаме во Сала :) Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 11. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  Кара доаѓа дома :) Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 12. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  Иде во Rein neckar баш летово преговараат одма да го земат да не чекаат до следното лето(тогаш им е договорен).Одкуп околу 260.000,00 еур Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 13. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  А зошто не и некој од Вешпрем и така имаат вишак играчи :) Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 14. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  Исто како лани што појака група/атрактивни противници да гледаме во Скопје,првиот го знаеме Монпеље :) Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 15. kristijan_m75

  Фан клуб - РК Вардар

  Мислам дека ќе го откупат Каралаш и тие тројца ќе бидат на пикер. Sent from my SM-N950F using Tapatalk
На врв