Recent Content by @ki

 1. @ki

  Фан Клуб: Интер

  :place: Утре му е роденден! :D
 2. @ki

  Фан Клуб: Интер

  A вие колку години имате ? :)
 3. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Значи стварно не сте лојални на играчите :) Изиграл лошо една утакмица и одма ШИТКАЈ!Полека бе,пред некое време видов некој пиша како сме требале Занети да го седнеме на клупа,ваљда знаете кој е Ел Капитано така?И не заборавајте дека Маикон е една од главните причини што земавме се што земавме...
 4. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Почнаа трансфер муабетите а? :D Јас викам Виери да го вратиме за 500 милиони!Кој е за? :D
 5. @ki

  Фан Клуб: Интер

  ^ Од пола терен со пета :)
 6. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Еве го победникот Бен,сеуште тренира во академијата на Интер :)
 7. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Е ова е веке нешто!!Проработе на крај на сезона :)
 8. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Со еден дриблинг, и точни пасови заслужува да игра во еден тим како Интер?Знам дека очекувавме многу од него,ама тапа е!Барем тоа е мое мислење :smir:
 9. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Што направи Кутињо што го фалите толку не ми е јасно :) Ман оф да меч сеа за сеа Ето според мене,2 асистенции :)
 10. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Главата на КУЧУ е едно со топката! :D Естебббааан!!!
 11. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Значи во шестнаесетник е БОГ!!
 12. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Примаме гол 100%!!!Ауффф Каква пречка :)
 13. @ki

  Фан Клуб: Интер

  :olee:Ке има смеење сеа ...
 14. @ki

  Фан Клуб: Интер

  Јас уште се чудам како е можно Милито толку да падне у форма!Ај сваќам некој извесен период,ама цела сезона?Пацини :cuc:
 15. @ki

  Фан Клуб: Интер

  ЛлееееејјјјЛЕЈЈЈЈЈ!!! :nesvest:
На врв Bottom