Recent Content by JURAGAANTE

 1. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  реални цени и многу интересен сајт :) http://mk.vacau.com/
 2. JURAGAANTE

  3D анимации!

  Edge ти е за линиите да ги селектираш :гик:
 3. JURAGAANTE

  3D анимации!

  Малку прашањево не ти е на место треба да кажеш што сакаш да постигнеш па да прашаш како со таа алатка. Инаку ова што го праша само тука и никаде на друго место затоа што истое како сега јас да прашам зошто неможам да ги мрдам објективе во 3д макс , а има опција да ги заклучиш може сум ги...
 4. JURAGAANTE

  Adobe After FX

  http://www.pond5.com/after-effects/1/*.html
 5. JURAGAANTE

  Adobe After FX

  AE/3d element :vozbud:
 6. JURAGAANTE

  Фриленсер (Freelancer)

  Единствено што не ми се свиѓа на oDesk се тестовите кои мора да ги поминеш за да можеш да го комплетираш профилот и да бркаш проекти искрено се изнамачив :)
 7. JURAGAANTE

  Adobe After FX

  EVE VI NESTO INTERESNO ;) https://www.videocopilot.net/products/element/
 8. JURAGAANTE

  Adobe After FX

  нешто интересно ;)
 9. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  Ке си купи некој домејн со мк :) иначе онака го понудив искрен сум не е кознае што ама со мали корекции може да се дотера уживајте оставам ова нека мења некој темава на муабет ;)
 10. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  добро де само да се плукало обичен сајт од 10 страници хтмл со готов темплејт и даден текст е 10 000 ден. Ова кајмене е порталче средено немам време да го работам инаку со категории темплејтот изменет е супер дизај воопшто не се цените ако ова ви се мислењата. Да не треба сајтов за 1 000рче да...
 11. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  http://smartphone-mk.com/ se prodava za 15 000 den. без домејн дали е некој заинтересиран и ценава мислам дека е добра :)
 12. JURAGAANTE

  Помогнете ми да си одберам "струка"

  Нај платени се програмерите и тоа во usa и европа action skript верувале или не па потоа останатите јазици програмерски .Највазно е да те интересира и да го работис дури и од хоби па тогас ке си вистински професионалец значи мора да те влече нештото пробај па ако не се пронајдес остави :) Инаку...
 13. JURAGAANTE

  Барам / Имам потреба од...

  Ако некој има потреба од флеш,3д анимации,after effects анимации специјални ефекти на видео со звук, презентација флеш или видео и реклама повелете пишете ми поздравв ;)
 14. JURAGAANTE

  Adobe After Effects - CS3, CS4, CS5, CS6

  луѓе итно ми е потребен optical flaer за cs6 64bit windows ako nekoj poseduva link ke mu bidam blagodaren :)
На врв Bottom