Recent Content by ivop

 1. ivop

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Ако направиш да покажува дека не си активен тогаш и ти не можеш да гледаш дали другите се активни.
 2. ivop

  Машки газиња

 3. ivop

  Машки газиња

  Не памтам баш кои слики беа аме еве овие ги најдов :P
 4. ivop

  Машки газиња

  Зш ги нема сликите што ги имам објавено во темава?
 5. ivop

  Проблем со пенисот

  Зависи колку ти е затворена. Ако отворот е премногу мал веројатно тешко ќе се прошири со дркање.
 6. ivop

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Има багови во ФБ. Мене пред некое време еден пријател ми лајкнал слика што ми беше наместено да ја гледам само јас.
 7. ivop

  Како до поголем пенис и дали во општо има лек за тоа

  13 цм си е таман. Ако ти се дига ич не бери гајле ;)
 8. ivop

  Проблем со пенисот

  Мислам дека не ти е ништо. Кожата на главчето ти е преосетлива.
 9. ivop

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Каде можам да купам буксерици со маскирна шара по некоја разумна цена? Или да порачам преку интернет?
 10. ivop

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Јас колку што знам, треба ФБ IP адесата да му ја даде на интернет провајдерот па тие според времето на вклучување да видат на кој корисник му била доделена таа IP адреса во тоа време.
 11. ivop

  Проблем со пенисот

  Побарај назад во темава. Проблематичната појава се вика фимоза (phimosis).
 12. ivop

  Хомосексуалност (општо)

  1. Ако дебелите не беа прифатени тогаш веројатно и тие ќе вршеа притисок за да бидат прифатени. 2. Не знам баш дали е нормално да бидеш дебел... На пример во Македонија пред 100 години дебели луѓе скоро и да немало :) 3. Кој сме јас или ти да дефинираме што е нормално? :)
 13. ivop

  Хомосексуалност (општо)

  Можеби мене ми се грозни и можам да паднам во несвест кога ќе видам дебели жени и мажи што имаат преку 120 кг па тоа не ми дава право да ги тепам...
 14. ivop

  Проблем со пенисот

  Може некој да каже како се вика таа маст? Мора да се има рецепт за да се купи од аптека?
 15. ivop

  Проблем со свршување

  Дркање еднаш на ден воопшто не е многу, поготово за некој на 15 год.
На врв Bottom