Recent Content by illusioner

 1. illusioner

  Помош при избор на велосипед и останата опрема (цени, совети, споредби...)

  Некој заинтересиран за ГТ форс 1.0 ендуро клас купен 3.800ш.ф во Швајцарија, прв газда и редовно сервисиран, моментално е во Мкд
 2. illusioner

  Која е најдолгата тура што сте ја извозеле на точак?

  85 km (enduro-cross country) pateka, vreme 3.5 h so mojot Cannondale Scalpel hi-mod
 3. illusioner

  Конфликтот во Сирија

  Let3 & realen Master Trolls
 4. illusioner

  Конфликтот во Сирија

  Хипотетички го напишав тоа, пошо овдека на темава има доста нубој кој доста дрско ја потценуваат Русија а не зимаат во обзир историските факти во врска со војните во последните 200 години тс не е битно кој го испукува првиот куршум туку кој ке го испука последниот, ете и Наполеон и Хитлер ги...
 5. illusioner

  Конфликтот во Сирија

  Дифинтивно мислам дека се работи за "False flag " операција од страна на туците со цел да се обвинаат курдите.. Sent from my iPhone using Tapatalk
 6. illusioner

  Конфликтот во Сирија

  Rayon, убо тоа го објасни, некои очигледно неможат да разграничат што е храброст а што глупост, Доколку ги нападнаат Труците на Русите, ете да кажеме со потопување на некој воен брод или базата во Латаќија ке биде чин на имање муда или на глупост, ако земеш у обзир дека русите се нуклеарна супер...
 7. illusioner

  Конфликтот во Сирија

  Realen druze, ti ne si nekoj voen analiticar so nekoja pozadina tuku obicen 'hejter'! Se izvinuvam do site ama ovoj go gledam samo trolla kaj so ke stigne so tie anti-ruski, tapi recenici bez pritoa da ima nekakva pozadina, ovaa e forum, se delaat mislenja, stavovi i informaci, ali ti ja tupes...
 8. illusioner

  Конфликтот во Сирија

  Мириса на "Нокаут" Sent from my iPhone using Tapatalk
 9. illusioner

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Поздрав од Швајцарска, инаку баш ме интересира вашето мислење за Gt Force 1.0 2013, Alu frame, 26" Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. illusioner

  Како влијае марихуаната на здравјето...

  Jas ziveam u chz, i daa koristam nekojpat skung t,(Purple haze, White.w, swiss miss, itn i tn) dobro sum zapoznaen so slucuvanjata tuka i iskreno moram da kazam deka se dosta interesni no i zafrkneti vo isto vreme zakonite tuka za koristenie i odgleduvanje... Si imas shopovi mozes da si kupes...
 11. illusioner

  Фан Клуб: Арсенал

  mkgunner so avataro epten radikalen si stanal, se smetas li za dostoen ili za kompetenten da baras wenger da bide smenet?
 12. illusioner

  Фан Клуб: Арсенал

  Оваа интересно клипче ја опишува моменталната наша состојба, не сме до толку слаби само имаме проблеми од посериозен карактер, преголема толеранција за некои играчи како што се Денилсон, Дијаби, Бентнер, Аршавин и Клиши и Ебуе кои по се изгледа нема да ги гледаме догодина во Арсенал, Фабрегас...
 13. illusioner

  Најдобра ТЕНК класа

  Igram Feral druid recisi cel zivot sum skapuval u reidovi kako tank ili offtank i znam edno deka skilldot ti e nesto sto e pred se drugo no dokolku go trgneme skilldot na strana, i napravime edna selekcija spored toa kolku moze da zadrzi targeti i izdrzi kotek sekako deka na prvo mesto e...
 14. illusioner

  Фан Клуб: Арсенал

  well done! Вила е проблем за многу екипи ние добро поминааме, ако земаме предвид дека Цеск е повреден РвП му треба време да се среди со формата, Вермален исто така повреден ... и резултатот е повеќе од задоволителен!
 15. illusioner

  Нов рекорден хиперсоничен лет

  sepak e bavno :S
На врв Bottom