Recent Content by ideos0704

 1. I

  Најбитното нешто во една врска

  И најбитното - ЉУБОВ!!! Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 2. I

  Kaко се прават близначиња?

  Ало брее од 4 милијарди сперматозоиди ти баш знаеш дека со тоа и тоа може да се има близнаци.. и на глава жената да застане ако не ја оплодат 2 сперматозоиди џабе и е ;) Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 3. I

  Порано 5-6 деца, сега 1-2...

  Као машина.. Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 4. I

  Порано 5-6 деца, сега 1-2...

  Да!? Ама може да има 3 пати по 3 партии секс на ден, 6 дена у неделата? Дај немој молим те.. Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 5. I

  Никогаш не е случајно?

  ПЛАНИРАНОО!!! ЌЕ ИМАМ БЕБЕ!!! Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 6. I

  Бремена. Што сега? Брак или...?

  Е како терсене човек а имаш секс со него? Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 7. I

  Бремена. Што сега? Брак или...?

  Ајде деее!! Па ондак цурице нема да дозволиш некој "непосакуван" да те работи и нема да има бебе ;) Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 8. I

  Kaко се прават близначиња?

  ПРЕКУ СЕКС!!! Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 9. I

  Дали би донирале јајце клетки или сперма?

  ЈОК БРЕ!!! Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 10. I

  Симптоми на бременост

  Немаш гајле сестро ја и девојка ми сме имале и по 4 партии секс едно по друго и тоа без заштита ;) рачунај дека треба он целосно да се испразни у тебе за да може да останеш бремена (50% од сперматозоидите изумираат на патот до целта ;) ) Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 11. I

  Другарска љубов меѓу машко и женско... има или слабо?

  Значи ја по таа логика специјалиста за цицки сум!?[emoji15]
 12. I

  Што кога не сака да пуши?

  Пхахахахаахахахахахахахахахахахахахаха [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 13. I

  проблем со свршување

  Ја со лешник ги решавам сите проблеми ;) И да сфршиш нема да ти се спушти ;)
 14. I

  проблем со свршување

  Ииии да не заборавам!!! За слабата ерекција најдобро е батка да јадеш ако не секој ден ама секој втор ден по 100гр. лешник Sent from my SM-G318H using Tapatalk
 15. I

  проблем со свршување

  Па мислам дека најмногу ќе помогне doggy поза пред огледало. И батка сменете веќе нешто направи нешто неочекувано
На врв Bottom