Handa's latest activity

  • H
    Handa реагираше на објавата на Mojso во темата Формула 1 - сезона 2020 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
    Мерцедес - Расел/Ботас Ред Бул - Макс/Чеко Ферари - Леклер/Сајнц Мекларен - Ландо/Рикиардо Астон Мартин - Луис/Ветел MAKE IT HAPPEN !
На врв Bottom