Recent Content by Gose007

 1. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Па одбраната и дел од средниот ред, а тоа се 4-5 играчи што не е многу. Најмалку 2 лета ќе им требат да го расчистат нередот, па и да ги имаме најдобрите луѓе во управата.
 2. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Подобро да не остане овие две сезони не не убеди дека со него можеме до титула. 1706029031 И кај него проблемот е платата, а има долг договор. Таа плата единствено со С. Арабија или ПСЖ би ја добил. Ако има понуда од 80 милиони за него не треба да се мислиме. 1706029108 Овие не се ни просечни...
 3. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Бруно, Рашфорд, Шо , Мартинез, Хојлунд се добри играчи.
 4. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ќе има големи промени во играчкиот кадар според мене на лето. Мегваер, Мектоминеј, Линделоф, Ван Бисака , Варан ќе си одат сигурно имаат уште една година од договорот и само будала би им ги продолжил договорите кога немаат квалитет, единствено Варан не е лош играч ама многу се повредува...
 5. Gose007

  Бодибилдинг суплементи

  Го има пробано некој протеинот на Azgard Nutrition. https://nolimit.mk/shop/100-azgard-whey-2270gr/
 6. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Реално не е ништо подобар од Хендерсон, делува баш како просечен голман. Барем засега. 1696085239 Со Ханибал и Гарначо подобро игравме во вторникот.
 7. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Колку нема среќа Хојлунд. 1696084551 Рашфорд сезонава не е ни 5 % од тоа што беше лани.
 8. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Интересен тим. Добро е што полека се враќат повредените играчи.
 9. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кај арапите нека го дадат и нека го земат Кубо од Реал Сосиедад.
 10. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Да се врати Варан и Амрабат мислам многу ќе се смени играта.
 11. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Незадоволни секако дека се британците односно тоа се Мегваер,Мектоминеј и Санчо. Првите двајца никогаш не би биле прв избор кога сите се здрави.Додека Санчо има квалитет и место сега да е прв избор за десно крило тој е суспендиран заради неговата недисциплина. Ако продолжи така Санчо ќе завраши...
 12. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Јас сум оптимист кога ќе се вратат Маунт и Амбрабат дека нема така да ги боли кур и да не се замарат и ќе прават пресинг посебно Амрабат. Типот цело лето чекаше за да дојде.
 13. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако не можат да играт под притисок џабе и да даде после Рашфорд 30 гола кога само би фатиле топ 4 и може некој трофеј од куп. Мислам дека Рашфорд во некој тим како Сити би бил топ каде не би бил лидер и ќе може само да билда лична статистика.
 14. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Баш ми и мило што Пелистри добива шанса иако и дијамонтот може да функционира ама не Бруно да оди десно туку како лажна 9ка. 1695235266 На клупата за резерви освен Гарначо што може да има некој импакт ако влезе другите се ради ред таму.
 15. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Немаа пари да го земат Кејн не дека не сакаа. Леви на нас под 120 милиони € немаше да го даде 100%.
На врв Bottom