gjoko-mkd

СО БОЈКОТ НА РЕФЕРЕНДУМОТ
ЌЕ ГО ЗАЧУВАМЕ ИМЕТО
некои прашања не заслужуваат одговор
Роденден
23 мај 1971 (Возраст: 48)
Пол
Машко

Трофеи

 1. 30

  3000

  Навистина импресивно. Вашите 3000 мислења изгледаат недостижно за останатите членови!
 2. 25

  Сунѓер

  Вие сте вистински сунѓер за допаднати мислења. На вашата сметка успеавте да запишете дури 750 допаѓања. Форумџиите тука едноставно ве обожаваат. Како награда за квалитетната содржина, добивате 25 поени.
 3. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 4. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 5. 20

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Вие станувате вистински идол на нашиот форум.
 6. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 7. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 8. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 9. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 10. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 11. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 12. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 13. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 14. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom