ForzaVardar's latest activity

 • ForzaVardar
  ForzaVardar одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Се согласувам и јас со критиките. Не дека е ситуацијава критична или алармантна, на хартија сме посилни од поголемиот дел од лигава и...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на Saber Rider во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Па не е дека очекуваме квалитетна ширина на клупата, но сепак изборот можеше и мораше да биде многу подобар. За мене овие тројца играчи...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar одговори на темата La Liga Santander 2021/22.
  Да јасно ми е, ама сепак е чудно кога Менди не е на терен, Рудигер да игра лев бек, а Алаба како штопер. Ќе имаат како и да е добри...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar одговори на темата La Liga Santander 2021/22.
  Според коментари и хајлајтс, Барса со поголем интензитет и висок пресинг, што е веројатно очекувано со оглед на тоа што се малку...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar одговори на темата Фан клуб - РК Вардар.
  Малце контрадикторно од страна на Тимур што самиот кажа сака да изигра уште една сезона тука и да се пензионира, за 2 недели после тоа...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Се согласувам реално со ова, штета што го губиме Николов поготово што е у21 играч, ама како таков во било која екипа во Прва лига ќе...
 • ForzaVardar
  Мех, ти ја разбирам поентата, да, ама според мене има осетна разлика (барем на изглед) во раководењето на клубот сега во однос на...
 • ForzaVardar
  Би им доделил 10 бодови на Чкембари ако не пеат за 63та и Боки 13, и исто толку на Комити ако не пеат за провинција :D
 • ForzaVardar
  Ако се нафатиш за ова бодување, те молам на групите со вакви глупи муабети одземи им 10 бодови или исклучи ги од играта.
 • ForzaVardar
  Борба на два фронта. Лојал Фанс Графит #22
 • ForzaVardar
  И да и не. Дефинитивно е дискутабилен трансферот на Левандовски, поготово за таа сума, на таа возраст, при истек на договор, ама од...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar одговори на темата Counter-Strike: Global Offensive.
  Затоа што е турнир организиран од ИЕСФ, Интернационална Еспорт Федерација, на кој учествуваат екипи кои се пратени од официјалните...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на nsan во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  cvetkov i zdravkovski/serafimov? ne znam sto planiraat, ama trebaat takvi deca uste na 16-17 da gi zemat so prviot tim, najmalku na...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на nsan во темата Македонска фудбалска репрезентација со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  za manev uste pred 2 nedeli se najavi deka pregovaraat za pogolem transfer, samo sto sepak e samo pozajmica. a vo vrska so enes osmani...
 • ForzaVardar
  Веројатно да, исто сценарио ќе беше, ама искрено не сум сигурен колку Меси притискал за такви суми и дали немаше да прифати помала плата...
На врв Bottom